پرداخت شهریه سرویس مدارس در ایام تعطیلات چه خواهد شد؟

کدخبر: 2348791

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان درباره چگونگی پرداخت شهریه سرویس مدارس در ایام تعطیلات به دلیل بیماری شیوع کرونا توضیح داد.

نورعلی عباسپور مدیرکل انجمن اولیا و مربیان درباره چگونگی حق سرویس مدارس با توجه به تعطیلی مدارس اظهار کرد: معمولا هزینه سرویس مدارس به طور قسط بندی و تا ۴۰ درصد هزینه پرداخت و تا اسفند تسویه حساب می‌شود.

او ادامه داد: با توجه به تعطیلی‌های اخیر چگونگی این موضوع در حوزه کارکرده ماده ۱۸ که معاون عمرانی استاندار در آن حضور و اختیار دارد، با تفویض اختیار به استان‌ها تعیین تکلیف می‌شود.

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان با اشاره به اینکه استان‌ها با توجه به شرایط درباره چگونگی و میزان پرداخت تصمیم گیری نی کنند، گفت: به عنوان مثال در برخی استان‌ها قرار بر این است تا ۵۰ درصد هزینه اسفند پرداخت شود.

عباسپور اظهار کرد: بخش عمده اختیارات در این حوزه مربوط به کارگروه ماده ۱۸ از همان طور که در تعیین نرخ سرویس مدارس هم تصمیم گیری انجام می‌دهند

او تصریح کرد: در کارگروه ماده ۱۹ که انجمن اولیا مربیان هم دخیل است دستورالعمل‌ها و تصمیمات کلان کشوری مورد توجه قرار گرفته اند، اما در مورد اینکه چه میزان از شهریه سرویس مدارس با توجه به تعطیلات اخیر پرداخت می‌شود با همکاری پیمانکاری است که زیر نظر کارکرده ماده ۱۸ بوده تعیین تکلیف می‌شود و از طریق مدیر مدارس به خانواده اطلاع رسانی خواهد شد.

«باشگاه خبرنگاران جوان»

ارسال نظر: