بارندگی ها ادامه دارد

کدخبر: 2350780

طبق پیش بینی‌های سازمان هواشناسی بارش‌ها در بیشتر استان‌های کشور ادامه خواهد داشت.

طبق پیش بینی‌های نقشه‌های هواشناسی امروز در اغلب استان‌های کشور به‌جز هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب فارس بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و در مناطق مستعد ریزش تگرگ پیش‌بینی شده است. بارش در مناطق کوهستانی البرز مرکزی و زاگرس مرکزی به شکل برف است و این وضعیت فردا در غالب استان‌های کشور به‌جز هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان ادامه دارد.

برای یکشنبه ۲۴ فروردین هم در استان‌های واقع در شمال شرق، شرق، جنوب و شمال غرب بارش باران گاهی به شکل رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد و در سواحل شمالی بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود. دوشنبه (۲۵ فروردین ماه) نیز علاوه بر این مناطق در مناطقی از مرکز کشور و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و غربی رگبار پراکنده باران رخ می‌دهد.

طبق پیش بینی‌ها روز سه شنبه (۲۶ فروردین ماه) بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد در جنوب کشور و دامنه‌های البرز مرکزی و غربی رخ می‌دهد.

آسمان تهران فردا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد و روز یکشنبه (۲۴ فروردین‌ماه) نیمه ابری و وزش باد گاهی همراه با بارش پراکنده با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

«خبرگزاری مهر»

ارسال نظر: