عذرخواهی کارگردان سریال «خانه امن» از استقلال

کدخبر: 2367729

در سکانسِ شب گذشته سریال «خانه امن» یکی از تروریست‌های داعش با در دست گرفتن پرچم تیم استقلال به ورزشگاه آزادی می‌رود با انتقاد باشگاه استقلال روبرو شد.

در جدیدترین قسمت سریال "خانه امن" که در شب یلدا روی آنتن شبکه یک سیما رفت یکی از تروریست‌های داعش با در دست گرفتن پرچم تیم استقلال به ورزشگاه آزادی رفت.

نشان دادن این تصویر واستفاده از پرچم تیم استقلال با واکنش‌های تند هوادارن این تیم روبرو شد. تا جایی که احمد معظمی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به این حواشی پاسخ داد. اما این صفحه در حال حاضر روی خروجی اینستاگرام مشاهده نمی‌شود. به سراغ او رفتیم و بپرسیم چرا لباسِ استقلال و هدف چه بوده؟

معظمی گفت: بحث ما بحث داعش است و این کاراکتر تروریست نه با پرسپولیس خوب است و نه استقلال؛ نه با مردم و نه ایران. و آمده دو تیم محبوب را شناسایی می‌کند و در شهرآورد پایتخت اتفاق بزرگی رقم می‌زند. امشب با لباس پرسپولیس ظاهر می‌شود.

او افزود: زود قضاوت نکنید و صبوری کنید تا ماجرا به طورکل روایت شود؛ صفحه‌ اینستاگرامم را بعد از عذرخواهی که از این تیم محبوب و علاقه‌مندانش داشتم، بسته‌ام. چرا که هر دو تیم پرسپولیس و استقلال عزیزند و قصد بی‌احترامی به هیچ‌کدام از این تیم‌ها را نداریم.

کارگردان سریال "خانه امن" در صفحه مجازی‌اش نوشته است: سلام به همه هواداران دو تیم محبوب استقلال و پرسپولیس، … دوستان خواهشاً زود قضاوت نکنید و اینکه در قسمت امشب این نگرانی برطرف خواهد شد، … به هیچ وجه قصد توهین به تیم خاصی نبوده و نیست، … هدف اصلی به هلاکت رساندن داعش است که در پوشش‌های مختلف ظاهر می‌شوند، … من احمد معظمی به دو تیم استقلال و پرسپولیس و کشورم تعصب دارم، … صبور باشید و با کمک هم امنیت را برقرار کنیم، … استقلال، پرسپولیس توجه: قسمت امشب و فردا شب رو حتماً ببینید تا متوجه بشوید که ما طرفدار هر دو تیم هستیم.

باشگاه استقلال در اعتراض به سکانس پخش شده سریال "خانه امن" بیانیه‌ای صادر کرده است: "روزگذشته سکانسی از سریال "خانه امن"، از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش و در فضای مجازی دست به دست شد که با وجود همه ارزش‌های بالای این سریال پرمحتوا، صحنه‌ای توهین آمیز را به نمایش گذاشت. صحنه نمایش داده شده به قدری منزجر کننده بود که از بیان آن خودداری می‌شود.

باشگاه استقلال ضمن اعتراض شدید به این خطای بزرگ، انتظار دارد رئیس محترم سازمان صداوسیما به این معضل که در برنامه‌های آن سازمان پر تکرار هم شده، ورود کرده و ضمن عذرخواهی از سرمایه‌های اصلی باشگاه یعنی هواداران شریف و فهیم، هرچه سریعتر نسبت به جبران آن اقدام کند."

«خبرگزاری تسنیم»

ارسال نظر: