تداوم محدودیت‌های تردد در جاده‌ها

کدخبر: 2368371

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، از ادامه اعمال محدودیت‌های تردد در جاده‌ ها خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی گفت: طرح ویژه تردد جلوگیری از گسترش ویروس کرونا با توجه به نوع محدودیت در شهرهای گروه بندی شده (قرمز- نارنجی و زرد) کماکان ادامه دارد و هرگونه تغییر منوط به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

وی افزود: در استان مازندران در محور چالوس حدفاصل کیلومتر ۵ الی ۱۵ (مرزن آباد تا دزدبن) انجام عملیات ترانشه برداری از ساعت ۸ الی ۱۷ و از تاریخ ۸ دی ماه تا ۱۲ اسفند در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته اجرا می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تأکید کرد: البته در محور قدس در روزهای شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و حتی روزهای قبل و بعد تعطیلات چند روزه، عملیات انجام نمی‌شود و در روزهایی که عملیات انجام می‌شود محور هراز و فیروزکوه جایگزین محور چالوس می‌شود.

شیرانی گفت: محور قدیمی خرم آباد-پل دختر به علت عملیات راه سازی مسیر رفت و برگشت مسدود و آزادراه فرعی دهلیج برای تردد به شهر معمولان و آزادراه فرعی چول هول برای تردد به پلدختر اعلام شده است.

وی ادامه داد: محورهای شهداد- نهبندان جاده قدیم پلدختر-خرم آباد، شمشک-دیزین، اولنگ-شاهرود، سی سخت-پادنا، گنج نامه- تویسرکان، سروآباد-پاوه، وازک-بلده و پونل به خلخال دارای انسداد فصلی هستند.

«خبرگزاری مهر»

ارسال نظر: