بازتاب شهر موشکی جدید ایران در رژیم صهیونیستی

کدخبر: 2368744

کنار توجه رسانه‌های رژیم صهیونیستی به انتشار فیلمی از شهر زیرزمینی موشکی در سواحل خلیج فارس، افکار عمومی رژیم صهیونیستی و کاربران فضای مجازی اسرائیلی هم به آن واکنش نشان دادند که در حد خود قابل تأمل است.

بعد از آن که پایگاه اطلاع‌رسانی نیوز واللا گزارشی ویدئویی و نوشتاری درباره شهر جدید موشکی زیرزمینی منتشر و اعلام کرد این شهر موشکی در سواحل خلیج فارس قرار دارد، ده͏ها نفر از مخاطبان این صفحه با کامنت‌های خود به آن واکنش نشان داده که در بسیاری از موارد با ابراز نگرانی، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را عامل تهدید اعلام کرده‌اند و خود از احتمال فروپاشی رژیمشان سخن می‌گویند.

یکی از مخاطبان صهیونیست در انتهای این خبر نوشته است: این یک راهبرد موفقیت‌آمیز علیه ما به‌شمار می‌رود، مطمئناً ما سرزمین بزرگی نداریم پس به‌طور حتم در مقابل بارانی از موشک‌ها که از هر طرف به‌سوی͏مان خواهد آمد توان مقاومت نخواهیم داشت، در صورت وقوع، جنگ بسیار دشوار پیشِ‌رو خواهیم داشت.

دیگری نوشت: آن͏چه می‌بینیم تنها 10 درصد از شرارت‌ها و منعکس‌کننده دروغ‌هایی است که بنیامین نتانیاهو و لیکود برای ما به ارمغان آورده‌اند.

مخاطب دیگری با اعلام پیروزی ایران در مقابله با تحریم‌ها و فشارها گفت: نمی‌خواهید بگویید آنچه در تصاویر می‌بینیم صرفاً وسایل آتش‌بازی و تفریح است، آنها کار کردند و ما فقط نقاشی (به سازمان ملل متحد) بردیم، حالا باید به کدام طرف اعتماد کرد و حرف چه‌طرفی را باور کرد؟

یکی دیگر از مخاطبین این پایگاه اطلاع‌رسانی معروف در رژیم صهیونیستی هم نوشته است: برای درک این مسئله صرفاً به سخنانی که زیپی لیونی (وزیر خارجه اسبق رژیم صهیونیستی) درباره شب اول جنگ دوم لبنان (جنگ 33روزه) گفته، مراجعه کنید، در ابتدای جنگ آنها قول دادند تمام موشک‌های دوربرد حزب‌الله را ظرف چند ساعت کوتاه از بین ببرند، اما چه‌چیزی حاصل شد؟ برای سه هفته ما هزاران موشک را بالای سر خود مشاهده کردیم، موشک‌ها به حیفا هم رسیدند، احساس خودبزرگ‌بینی همواره کار دست ما داده است.

یکی دیگر از صهیونیستها هم با ابراز عصبانیت از انتشار این کامنت‌ها نوشت: مسئول انتشار نظرات در واللا! این چه مطالبی است که شما منتشر می‌کنید؟ حتی رسانه‌های حماس و حزب‌الله هم چنین اظهارنظرهایی را در پایگاه‌هایشان منتشر نمی‌کنند، «واللا»، خجالت بکش!

دیگری که خود را عربی نامیده است خطاب به مخاطبان واللا می‌نویسد: چند روز دیگر صبر کنید تا ایرانی‌ها را ببینید چگونه اسرائیل را از بین می‌برند.

کاربر دیگری به‌نام مائیر هم در پاسخ به وی نوشت: حق با شماست اما (ما هم بیکار نیستیم) و در همین زمان مشغول از بین بردن یکدیگریم.

یکی دیگر از مخاطبان در واکنش به برخی از کامنت‌ها که تلاش می‌کردند صحت تصاویر منتشرشده را زیر سؤال ببرند نوشت: احمق‌ها، قبلاً هم ما قدرت (سید حسن) نصرالله (دبیرکل حزب‌الله لبنان) را زیر سؤال برده بودیم، همین امر هم باعث شده است ده͏ها هزار فروند موشک بر سرمان فرود آید.

دیگری گفت: فقط مسیح(ع) می‌تواند ما را نجات دهد، فقط این ارتودوکس‌های افراطی هستند که به‌دلیل تحریف کتاب مقدس و تألیف عهد جدید از آمدن مسیح نگران هستند.

کاربر دیگری که خود را «بی‌بی پایک لیدر» (بنیامین نتانیاهو یک رهبر پوشالی است) نامیده است می‌پرسد: پس ترامپ واقعاً برای ما چه کرد؟ چرا به ایران حمله نکرد، بی‌بی (بنیامین نتانیاهو) جز حرّافی در رسانه‌ها کار دیگری بلد نیست.

در راستای همین نظر فرد دیگری هم نوشته است: بی‌بی هم به‌شدت از این حقیقت و از هراس جنگ به خود می‌لرزد، اما ایرانی‌ها ترسی از جنگ ندارند، این تفاوتی است که بین دو طرف وجود دارد.

یکی دیگر از کاربران هم معتقد است این بلا و تهدید را ایرانی‌ها باعث نشدند بلکه عامل آن بنیامین نتانیاهو است، این مرد زباله‌گرد تمام همّ و غمش محاکمه‌ای است که به‌دلیل فساد باید با آن روبه‌رو شود، اسرائیل هم به‌طور کامل برایش معنایی ندارد، ولی ما او را نخواهیم بخشید.

فردی که با نام کوبی نظر خود را به ثبت رسانده خواهان آن شده است که یک‌میلیون یهودی ارتودوکس در مناطق اشغالی، نابود شوند زیرا آنها اسرائیل را در مقابل ایران تضعیف می‌کنند.

یک کاربر دیگر که با نام (د) نظر خود را به ثبت رسانده است تأکید می‌کند که اسرائیل تنها طرفی نیست که از این توانمندی به هراس افتاده است بلکه آمریکا نیز چنین شرایطی داشته است و می‌پرسد: بایدن که او نیز بدنش از این قدرت به لرزه افتاده است برای راضی کردن ایران چقدر خواهد پرداخت؟

دیگری پیشنهاد می‌کند اسرائیل با جنگ الکترونیکی موشک‌های شلیک‌شده به‌سوی اسرائیل را به‌سوی ایران تغییر جهت دهد که یکی دیگر از کاربران در پاسخ می‌گوید: این چه وحشتی است که به جان شما افتاده، این وحشت باعث شده است که تصور کنید یک نظامی 18ساله با فشار دادن یک دکمه موشک‌های شلیک‌شده به‌سوی اسرائیل را به‌سوی خانه فرمانده نیروی زمینی ایران تغییر جهت دهد.

در آخرین کامنت هم تأکید شده است: جنگ بزرگی در راه است اسرائیل فرو می‌پاشد.

 

منبع: تسنیم
ارسال نظر: