رئیسی: انتشار مطالب محرمانه ستاد کرونا در فضای مجازی جای سوال دارد

کدخبر: 2369788

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: مطالبی که در ستاد ملی کرونا مطرح می‌شود محرمانه است و انتشار این مطالب در فضای مجازی جای سوال دارد.

علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در یک برنامه رادیوئی با بیان اینکه صحبت‌هایش در مورد عدم رعایت‌ پروتکل‌ها در شهر قم صرفا هشدار درباره امکان افزایش شیوع بیماری کرونا بوده است اظهار داشت: وضعیت شیوع بیماری در همه شهرها بررسی می‌شود و ما نیز به عنوان متولی سلامت مردم درخصوص رعایت پروتکل‌ها هشدار می‌دهیم.

وی با بیان اینکه در ستاد ملی گزارش‌هایی در خصوص وضعیت شیوع کرونا در کشور ارائه می‌شود اظهار داشت: مطالبی که در ستاد ملی کرونا مطرح می‌شود محرمانه است و انتشار این مطالب در فضای مجازی جای سؤال دارد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه جلسات ستاد ملی کرونا به صورت محرمانه برگزار می‌شود و تنها بخشی از سخنان غیرمحرمانه مطرح شده توسط صدا و سیما پخش می‌شود تصریح کرد: ما مسوول کمیته عالی نظارت هستیم و باید در ستاد ملی گزارش ارائه دهیم.

وی در پاسخ به پرسشی درخصوص طرح شکایت از وی به دلیل اظهاراتش توضیح داد: از شکایت مطرح شده در این خصوص اطلاعی ندارم اما اگر دادگاهی تشکیل شود طبق قانون در دادگاه حاضر شده و به سوالات پاسخ خواهم داد.

 

منبع: فارس
ارسال نظر: