خون شهید سلیمانی از جاهلیت مدرن پرده‌برداری خواهد کرد

کدخبر: 2370196

رئیس قوه قضائیه گفت: شهادت شهید سلیمانی دل‌ها را متوجه ولایت و حقیقت کرد و خون او از دنیا و جاهلیت مدرن پرده‌برداری خواهد کرد و چهره واقعی آنها را آشکار می‌کند.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه در ارتباط تصویری با دومین همایش بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی (مکتب شهید سلیمانی) الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن‌ساز که در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد، با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، طی سخنانی اظهار داشت: شخصیت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها الگویی برای همه نسل‌ها است و زنان و مردانی که می‌خواهد به پیشرفت اخلاقی برسند باید ظرفیت شخصیتی خود را با توجه این شخصیت عظیم گسترش دهند.

وی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی سپهبد شهید سلیمانی، گفت: شهید سلیمانی ظرفیت شخصیتی عظیمی داشت، او ولایت را به خوبی شناخته بود و سخن ولی را بر خواست خود مقدم می‌دانست.

رئیس قوه قضائیه شناخت شخصیت افراد مختلف را یکی دیگر از ویژگی‌های سپهبد شهید سلیمانی دانست و گفت: سپهبد سلیمانی ظرفیت‌ها و شخصیت افراد در کشورهای مختلف را با درس‌هایی که از مکتب عاشورایی و مکتب امام خمینی (ره) فرا گرفته بود را به خوبی شناخت و در جهت مسیر اسلام به کار گرفت.

آیت الله رئیسی گفت: عمار و اویس قرنی پیش از اسلام هم وجود داشتند اما پیامبر اکرم (ص) و امام علی (ع) این افراد را شناختند و این گنجینه‌ها را کشف کردند. اگر ابعاد شخصیت شهید سلیمانی شناخته شود در جهت تحقق گام دوم انقلاب اسلامی بسیار موثر است.

وی ما می‌توانیم و اعتماد به نفس را از محورهای اصلی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی دانست و گفت: امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به ما آموختند که با ایستادگی و مقاومت می‌توانیم دشمن را عقب بزنیم، امروز هم اگر خودباوری و ایستادگی را در هر حوزه‌ای داشته باشیم موفق خواهیم بود.

رئیس قوه قضائیه تاکید کرد: شهادت شهید سلیمانی دل‌ها را متوجه ولایت و حقیقت کرد و خون او از دنیا و جاهلیت مدرن پرده برداری خواهد کرد و چهره واقعی آنها را آشکار می‌کند.

ارسال نظر: