پورابراهیمی: شبهات واکسن کرونا باید شفاف سازی شود

کدخبر: 2370457

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اطلاعات دقیقی از واکسیناسیون کرونا در کشور وجود ندارد و شبهات مربوط به واکسن کرونا در کشور باید شفاف‌سازی شود.

محمدرضا پورابراهیمی ظهر امروز در جلسه بررسی نحوه اجرای طرح شهید سلیمانی مقابله با کرونا در استان کرمان که با حضور زینی‌وند استاندار کرمان، شاهین محمدصادقی رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، رشیدی‌نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان و تعدادی از مسئولان برگزار شد با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: از زحمات تمام دست‌اندرکاران مقابله با کرونا در استان کرمان تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه روزهای بسیار سختی را در کرمان پشت سرگذاشتیم و خوشبختانه امروز شاهد روند کاهشی بیماری هستیم گفت: از مجموعه بسیج و سپاه در اجرای طرح شهید سلیمانی مقابله با کرونا و همچنین رزمایش کمک مؤمنانه تشکر می‌کنم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شاخص‌ها نشان می‌دهد که با نگاه علمی و ادبیات جهادی طرح شهید سلیمانی در استان کرمان موفق بوده است افزود: کم توجهی به ویروس کرونا می‌توانند دوباره شرایط استان را به روزهای اولیه برگرداند.

وی با تأکید بر اینکه باید حساسیت‌ها نسبت به رعایت دستورالعمل‌های مقابله با کرونا در سطح جامعه افزایش پیدا کند گفت: تا رسیدن به یک نقطه ایمن مانند واکسیناسیون باید طرح شهید سلیمانی با دقت تمام در استان کرمان اجرا شود.

پورابراهیمی با بیان اینکه واحدهای اقتصادی استان کرمان به‌ویژه اصناف همکاری خوبی در اجرای این طرح داشتند که جای قدردانی دارد ادامه داد: بابت اجرای طرح شهید سلیمانی هزینه‌های زیادی شده است و با توجه به اعتبار میلیارد تومانی برای اجرای این طرح گزارشی از سهمیه استان‌ها وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه در مجلس شورای اسلامی چند دیدگاه در مورد واکسیناسیون کرونا مطرح است گفت: بعضی از نمایندگان واکسیناسیون را اصلا قبول ندارند و نگاه دیگری تأکید بر واکسن تولید داخل دارد که توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ساخته شده است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شبهات مربوط به واکسن کرونا در کشور باید شفاف سازی شود افزود: مردم نمی‌دانند چگونه باید واکسن کرونا استفاده کنند؟ این واکسن را از کجا باید تهیه کرد؟ و اطلاعات دقیقی از واکسیناسیون مردم در مقابله با کرونا در کشور وجود ندارد.

 

منبع: تسنیم
ارسال نظر: