هنر و تکلیف این است که مثل پروانه دور ولایت فقیه بچرخیم

کدخبر: 2370536

جانشین فرماندهی ناجا با اشاره به اینکه امروز استکبار از منطقه اخراج شده است، گفت: علمدار این موضوع در راستای اطاعت از ولایت‌فقیه شخص حاج قاسم است‌.

سردار سرتیپ قاسم رضایی عصر دوشنبه در جوار مزار مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند «حاج قاسم زاده مکتب اسلام، امام خمینی و ولایت فقیه است و خود یک مکتبی را برای مستضعفین عالم ایجاد کرد و آن مکتب استکبارستیزی و حقوق انسان‌ها است».

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی این افتخار را داشت که در نشست‌های سالانه از نفس گرم این بزرگ مرد استفاده می‌کرد و خلأ وجود ایشان را در محافل خود احساس می‌کنیم، بیان داشت: راه این بزرگ مرد الهی که همان انس با مظلومان، خانواده شهدا و همرزمان، گرامیداشت ارزش‌ها و حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، ادامه دارد.

جانشین فرماندهی ناجا با بیان اینکه نماد مکتب حاج قاسم شجاعت، ازخود گذشتگی و خدامحوری است، عنوان کرد: آنچه که نیروی انتظامی برگرفته از رفتار این رزمنده شجاع اسلام دارد، شجاعت و اطاعت محض از ولی فقیه است.

وی تصریح کرد: حاج قاسم تاکید داشت که این هنر نیست که پشت رهبریم بلکه هنر و تکلیف این است که مثل پروانه دور ولایت فقیه بچرخیم که ایشان به این امر مقید بودند و فدایی رهبر و ولایت فقیه شد لذا این مکتب همین است و نیروی انتظامی این افتخار را دارد که این مسیر را طی کند.

سردار سرتیپ قاسم رضایی با اشاره به اینکه بسیاری از رده‌های ستادی و مرزی نام این سردار بزرگ را بر خود نهاده اند و روزی نیست که در رده‌های انتظامی از ایشان یادی نشود و این مسیر ادامه دارد، ابراز داشت: امروز مردم نظم و امنیت را در مکتب حاج قاسم جستجو می‌کنند.

وی با بیان این مطلب که دعا می‌کنیم که هرچه زودتر ویروس کرونا ریشه کن شود تا زمینه سفر مشتاقان حاج قاسم نه در ایران بلکه از کشورهای مختلف فراهم شود، اظهار کرد: ما هم توفیق پیدا کردیم در شهر کرمان و مردم کریم کرمان که چنین انسان‌های بزرگی را پرورش داده است، حضور پیدا کنیم.

جانشین فرماندهی ناجا با بیان این مطلب که ما حاج قاسم را به عنوان یک مرزبان می‌شناسیم، بیان داشت: اقداماتی که حاج قاسم در جغرافیای سیاسی و خارج از جغرافیای سیاسی انجام داده، ماندگار است.

وی گفت: امروز بخشی از اخراج استکبار مدیون مدیریت میدانی حاج قاسم است و افتخار ما این است که بگوییم که استکبار از منطقه اخراج شده است و علمدار این موضوع در راستای اطاعت از ولایت فقیه شخص حاج قاسم است‌.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان از نظر طبیعی و اقداماتی که همه دستگاه‌ها به خصوص انتظامی انجام داده است، قابل توجه است و در زمینه‌های کشفیات مواد مخدر، سلاح‌های غیرمجاز و تردد اتباع غیر مجاز کارهای خوبی انجام داده است.

 

منبع: مهر
ارسال نظر: