وام دانشجویی برای پیاده‌روی اربعین

کدخبر: 2377181

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: براساس هماهنگی های صورت گرفته با یکی از بانک‌ها، دانشجویان علاقه مند به حضور در مراسم پیاده روی اربعین حسینی و زیارت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام می‌توانند وام پنج میلیون تومانی دریافت کنند.

نسیم آنلاین: به گزارش روز دوشنبه از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مسعود گنجی درباره شرایط دانشجویان برای دریافت وام عتبات و پیاده روی اربعین دانشجویی اظهار داشت: دانشجویانی که قصد دارند به صورت گروهی برای پیاده روی اربعین اقدام کنند تحت نظارت نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها می‌توانند برنامه ریزی کنند تا از طریق نهاد به صورت دسته جمعی به صندوق رفاه دانشجویان معرفی شوند، صندوق نیز این دانشجویان را به طور دسته جمعی به بانک طرف تعهد صندوق معرفی می‌کند تا وام دریافت کنند.

وی افزود: از شرایط پرداخت وام عتبات برای پیاده روی اربعین این است که متقاضی در حال حاضر دانشجو بوده و فارغ التحصیل نشده باشد و به صورت گروهی تحت نظارت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اقدام کنند.

گنجی ادامه داد: هر زمان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها فهرست متقاضیان را ارسال کند، دانشجویان از سوی صندوق برای دریافت وام به بانک معرفی می‌شوند.

منبع: ایرنا
ارسال نظر: