نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس امروز و فردا ابلاغ می‌شود

کدخبر: 2378588

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۲ اعلام کرد، نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس امروز(جمعه) و فردا(شنبه) ابلاغ می‌شود.

نسیم آنلاین: 

در اطلاعیه ستاد انتخابات کشور آمده است: به اطلاع داوطلبان محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند، در راستای اجرای ماده ۶۱ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و با توجه به اتمام مهلت بررسی صلاحیتها در هیاتهای اجرایی مراکز حوزه انتخابیه نتایج مربوط به داوطلبانی که صلاحیت آنان احراز و یا تایید نگردیده است، در روزهای ۱۹ و ۲۰ آبان ابلاغ خواهد شد.

در این اطلاعیه تصریح شده است: لذا داوطلبان مذکور در صورت اعتراض به نظر هیات اجرایی مربوطه می بایست شکایات خود را از تاریخ ۱٤۰۲/۰۸/۲۱ لغایت ۱٤۰۲/۰۸/۲۸ از ساعت ۸ الی ۱۸ به صورت غیر حضوری و صرفاً از طریق مراجعه به نشانی الکترونیکی keshvar.moi.ir «قسمت میز خدمت شورای نگهبان - سامانه داوطلب» ثبت نمایند.

«مجدداً تاکید می‌گردد ثبت شکایات و اعتراضات داوطلبان به صورت غیرحضوری بوده و از مراجعه به دفاتر نظارت استانها پرهیز نمایید.»

ششمین روز ثبت نام انتخابات مجلس خبرگان رهبری از ۸ صبح امروز به طور همزمان در ستاد انتخابات کشور آغاز شده است. ثبت نام از ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از روز یکشنبه(۱۴ آبان ماه) آغاز شده است و تا روز شنبه ٢٠ آبان ماه ادامه دارد.

داوطلبان این دوره از انتخابات مجلس خبرگان رهبری می‌توانند با مراجعه به فرمانداری‌های مراکز استان‌ها در سراسر کشور، فرمانداری قم و همچنین ستاد انتخابات مستقر در وزارت کشور، ثبت نام کنند. انتخابات خبرگان رهبری ۱۱ اسفند ماه امسال همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

منبع: ایرنا
ارسال نظر: