روابط عمومی شبکه افق:

تغییر تیم تولید «به افق فلسطین» ناخواسته بود

کدخبر: 2378625
خبرنگار:

همزمان با گسترش گمانه‌زنی‌ها درخصوص برنامه‌ی موفق به افق فلسطین، روابط عمومی شبکه افق سیما توضیحاتی درخصوص تغییر عوامل این برنامه ارائه داد.

نسیم آنلاین: به دنبال انتشار برخی اخبار درخصوص تعطیلی برنامه‌ی «به افق فلسطین» روابط عمومی شبکه افق توضیحاتی در این خصوص ارائه داد.  

«شبکه افق همزمان با عملیات طوفان‌الاقصی و پس‌از آن حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به مردم غزه با پخش ویژه‌برنامه «به افق فلسطین» تلاش کرده و می‌کند به پوشش همزمان رویدادهای مختلف این نبرد بپردازد و از ابعاد مختلف ‌و با بهره‌گیری از دیدگاه‌های متنوع کارشناسان و میهمانان برنامه حقیقت موضوع فلسطین را بی‌کم‌وکاست عرضه کند.

حال که پس از چهار هفته تلاش شبانه‌روزی و سخت و قابل تحسین، تیم محترم تولید این برنامه خود تصمیم به توقف تولید گرفته‌اند، شبکه افق با هدف حفظ این ارزش افزوده رسانه‌ای در موضوع فلسطین و برای ادامه تولید این برنامه از تیمی جدید و حرفه‌ای بهره خواهد برد. شبکه افق تاکید می‌کند که این «تغییر ناخواسته تیم تولید» برخلاف میل و اراده و خواست سازمان و شبکه افق بوده و در عین حال به آن احترام می‌گذارد و از همه عوامل این تیم تشکر و قدردانی می‌نماید. اگرچه حق گله دوستانه به این عزیزان را نیز برای خود محفوظ می‌داند که در شرایط سختی که بر مردم مظلوم غزه می‌گذرد و حماسه‌آفرینی جانانه جوانان مقاومت عرصه را بر رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی تنگ کرده توقف تولید این برنامه اقدام مناسبی نبود و لازم است همواره مصالح کلان و راهبردی بر تصمیمات و مصالح خرد غالب باشد.

شبکه افق همچنین تحلیل‌ها و استنتاج‌های غلط درباره این برنامه را که یا بر اساس اطلاعات غلط و تحریف شده و یا در نتیجه کینه‌توزی و بی‌اخلاقی برخی جریانات فکری و جناحی به فضای افکار عمومی تزریق شده، مردود می‌داند و بار دیگر تاکید می‌کند بیش از پیش به راهبرد تحولی «همکاری و هم افزایی با موسسات و نهادها و عناصر فرهنگی و انقلابی» پایبند است و این راهبرد را که بارها توسط ریاست سازمان مورد تاکید قرار گرفته مسیر درستی برای ارتقای کیفی و کمی محتوای رسانه می‌داند. شبکه افق که بنای تاسیس آن بر اصول و مبانی اصیل انقلاب اسلامی و اهداف مقدس جبهه گسترده مقاومت بوده هر گونه جدل در خصوص این برنامه را که با موضوع مقدس فلسطین و مقاومت زینت گرفته به صلاح نمی‌داند و وارد این گونه جدل‌ها نخواهد شد.»

منبع: ايسنا
ارسال نظر: