رشد ۸۰ درصدی سفر به شمال در تعطیلات عید فطر نسبت به نوروز

کدخبر: 2379262

رییس پلیس راهور فراجا با اعلام افزایش ۸۰ درصدی تردد وسایل نقلیه نسبت به پیک ایام نوروز طی ۲۴ ساعت گذشته، گفت: طی این مدت زمانی ۵۷ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی ثبت شده است.

سردار سیدتیمور حسینی روز چهارشنبه اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته مجموع ترددهای ما در محورهای مواصلاتی از ایام نوروز نیز بیشتر بوده است و به طور نمونه در محور چالوس نسبت به پیک ترددی ایام نوروز تقریباً بیشتر از ۸۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه طبق برنامه از پیش تعیین شده محور چالوس از صبح امروز برای تخلیه بار ترافیکی و جلوگیری از ترافیک سنگین یک‌طرفه شده است، افزود: در طول ۲۴ ساعت گذشته مجموعاً ۵۷ میلیون تردد ثبت شده است که استان‌ها و محورهای شمالی کشور بیشترین حجم تردد را داشتند.

رئیس پلیس راهور فراجا اضافه کرد: در باقی محورهای مواصلاتی کشور نیز شاهد بار ترافیکی پرحجمی هستیم و تلاش پلیس راهور این است که با تدابیر مناسب حداقل معطلی را مردم در سفر و تعطیلات خود تجربه کنند.

به گفته سردار حسینی، هراز، چالوس، قزوین تهران و فیروزکوه بیشترین حجم تردد را ثبت کردند اما از روز گذشته در محورهای تهران- کرج- قزوین و تهران- قم نیز شاهد تردد پرحجم بودیم.

 

منبع: برنا
ارسال نظر: