تلفات سیل مشهد به ۵ نفر رسید

کدخبر: 2379697

فرماندار مشهد گفت: بیشترین خسارت سیل امروز مشهد در منطقه سیدی و به صورت قطعی تاکنون تعداد تلفات به ۵ نفر رسیده است.

محسن داوری با اشاره به بارش‌های اخیر و سیلاب مشهد، اظهار کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی و حاکمیتی از ابتدای شروع بارش‌ها در حالت آماده‌باش بوده و به صورت مطلوب در سطح شهر و معابر آب‌گرفته حضور پیدا کردند و اکنون نیروهای امدادی به صورت مستمر در حال فعالیت هستند و در نقاط آب‌گرفتگی به خصوص پل انقلاب، سپاه ۶۹ و خیابان حر حضور دارند.

وی بیان کرد: معابری که آب‌گرفتگی در آنها اتفاق افتاده است، در حال تخلیه هستند و باتوجه به همبستگی میان دستگاه‌ها، تمامی افراد پای کارند و درحال ساماندهی وضعیت هستند که تا فردا صبح به صورت مطلوبی معابر پاک و تخلیه شوند.

فرماندار مشهد ادامه داد: بیشترین خسارت در منطقه سیدی است و به صورت قطعی تاکنون تعداد تلفات به ۵ نفر رسیده و اطلاع‌رسانی درخصوص مفقودی فردی نشده است، اما احتمال افزایش آمار تلفات وجود دارد.

فرماندار مشهد ضمن درخواست از مردم برای همکاری در این شرایط، عنوان کرد: با توجه به شرایط جوی و احتمال ادامه بارش باران، از تمامی مردم درخواست داریم که به هیچ عنوان در مراتع و معابر درگیر حضور پیدا نکنند و تا صبح در خیابان‌ها تردد نداشته باشند که امدادرسانی به صورت مطلوب در زمان لازم صورت گیرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظر: