کشف ۴۰ کیلو چای تریاکی در فرودگاه

کدخبر: 2379733

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف 40 کیلوگرم چای آغشته به تریاک در پایانه هوشمند بار توسط پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.

سردار رضا بنی اسدی فر؛ فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا در تشریح خبر کشف 40 کیلوگرم چای آغشته به تریاک در پایانه هوشمند بار توسط پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: مأموران مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) حین بررسی و کنترل محموله های پستی، به یک مرسوله حاوی160 کیلوگرم چای به مقصد یکی از کشورهای خارجی مشکوک می شوند.

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا ادامه داد: مأموران متخصص در این حوزه، ضمن اخذ دستور از مرجع قضایی با حضور نماینده گمرگ، اقدام لازم در خصوص بازگشایی و بررسی این محموله را انجام می دهند.

ایم مقام ارشد انتظامی افزود: کارکنان زبده این پلیس پس از بررسی دقیق متوجه می شوند که چای موجود در بسته ها آغشته به مواد مخدر از نوع تریاک می باشد و پس از وزن کردن، مقدار 40 کیلوگرم چای آغشته به تریاک، کشف و ضبط شد.

سردار بنی اسدی فر ضمن تأکید برلزوم استمرار برخورد قاطعانه با قاچاق مواد مخدر، گفت: فرد مرتبط با محموله شناسایی و پرونده قضائی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

منبع: فارس
ارسال نظر: