اولین روز ثبت نام و نام نویسی ۵ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری

کدخبر: 2379895

در اولین روز است ثبت نام انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ۵ داوطلب با حضور در ستاد انتخابات ثبت نام کردند.

ساعت 8 صبح امروز پنجشنبه ثبت نام از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با دستور آغاز فرایند آن از سوی وزیر کشور در جمع صدها تن از خبرنگاران و گزارشگران رسانه‌های داخلی و خارجی به صورت رسمی و برای مدت 5 روز شروع شد و این روند روزانه تا ساعت 18 ادامه داشت.

«محمدرضا صباغیان» نماینده دوره یازدهم و دوازدهم مجلس، اولین ثبت نام‌کننده انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری بعد از اینکه وارد ستاد انتخابات کشور شد، درباره ثبت نام خود گفت: هدف اصلی و اولویت اول من اصلاح ساختار سیاسی و اقتصادی است.

«مصطفی کواکبیان» دبیرکل حزب مردم‌سالاری و نماینده دوره هشتم و دهم مجلس نیز برای انجام ثبت‌ نام در انتخابات ریاست جمهوری به ستاد انتخابات کشور آمد و پس از ثبت نام گفت که نام دولتی که او می خواهد با آن وارد عرصه انتخابات شود،«دولت مردم‌سالار» است.

«عباس مقتدایی» نماینده اصفهان در دوره های نهم، یازدهم و دوازدهم مجلس با حضور در ستاد انتخابات ثبت نام کرد و گفت: همه بخش‌های کشور نیازمند رسیدگی هستند و شعار انتخاباتی من «ایران ما» است.

«قدرتعلی حشمتیان» رئیس خانه احزاب ایران ‌و نماینده دوره پنجم مجلس، نیز ثبت نام کرد و در جریان نشست خبری خود گفت: نام دولت من، «دولت رفاه» خواهد بود.

«سعید جلیلی» عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان یکی از مدعیان اداره دولت چهاردهم با استقبال گروهی از طرفدارانش وارد وزارت کشور شد و در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

ثبت نام از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از ۸ صبح فردا جمعه نیز آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت.

منبع: برنا
ارسال نظر: