ابوعبیده: ارتش اسرائیل در عملیات امروز تعدادی از اُسرا را به کشتن داد

کدخبر: 2380007

سخنگوی گردان‌های قسام در واکنش به عملیات رژیم صهیونیستی برای آزادی 4 اسیر در اردوگاه النصیرات اعلام کرد دشمن با ارتکاب جنایت‌های هولناک توانست چند اسیر را آزاد کند اما در این عملیات، چند اسیر صهیونیست هم کُشته شدند.

ابوعبیده سخنگوی گردان‌های قسام، شاخه نظامی حماس در واکنش به جنایت صهیونیست‌ها در اردوگاه النصیرات و آزادی ۴ اسیر صهیونیست، اعلام کرد: اقدام دشمن صهیونیست در منطقه النصیرات واقع در مرکز غزه، یک جنایت جنگی تمام عیار است و اولین طرفی که از آن آسیب دید، اسرای این رژیم هستند. 

 ابوعبیده تصریح کرد: دشمن توانست با ارتکاب جنایت‌های هولناک، چند اسیر را آزاد کند اما در عین حال، برخی از اسرا را در این عملیات کُشت. 

 سخنگوی قسام اظهار داشت: این عملیات خطر بزرگی بر اسرای دشمن به شمار می‌آید و تأثیر منفی بر شرایط و زندگی آنها خواهد داشت.

بر اساس بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی، نوآ آرگامانی (25 ساله)، آلموگ مایر جان (21 ساله)، آندری کوزلوف (27 ساله) و شلومی زیو ( 40 ساله)، 4 اسیری هستند که امروز، پس از گذشت 246 روز از آغاز جنگ غزه، طی یک عملیات ویژه در قلب اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه آزاد شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده ارتش، شاباک و پلیس به صورت مشترک این عملیات را انجام دادند و در حال حاضر وضعیت جسمی این اسرا خوب است و برای معاینات پزشکی بیشتر به مرکز پزشکی «شبا» در تل هاشومر انتقال یافتند.

بنا به اعلام دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه، در حمله امروز رژیم صهیونیستی به اردوگاه النصیرات 210 غیرنظامی فلسطینی شهید و بیش از 400 نفر زخمی شدند.

منبع: فارس
ارسال نظر: