رهبر جنبش انصارالله: حُجّاج، فلسطین را فراموش نکنند

کدخبر: 2380076

سید الحوثی یمن در پیامی به حاجیان بیت‌الله الحرام ضمن تبریک عید قربان، از آن‌ها خواست که فلسطین را فراموش نکنند.

«سید عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در پیامی به مناسبت عید قربان اعلام کرد: «عید مبارک قربان را به حجاج بیت الله الحرام و امت اسلامی و در راس آن ملت فلسطین و مبارزانش تبریک می گوییم.»

وی افزود: «این عید را به ملت یمن و همه رزمندگان در جبهه ها و میادین عزت و کرامت تبریک می گوییم. به همه نیروهای نظامی و امنیتی که به وظیفه جهادی عمل می کنند و حافظ امنیت و آزادی ملت و امت ما هستند، این عید را تبریک می گوییم.»

سید الحوثی گفت: «عید قربان به منظور آزادی بشر از یوغ طاغوت مستکبر است. ملت ما از حج محروم شده و نظام سعودی عامل این محرومیت به علت رویکرد سیاسی اش است.»

وی ادامه داد: «درسی که می توان از حج گرفت یاری صادقانه ملت مظلوم فلسطین است که از دشمن صهیونیستی ددمنش رنج می برد. مسلمانان باید به مسئولیت خود در یاری ملت مظلوم فلسطین با همه ابزار مشروع عمل کنند. ملت ما از وظیفه جهادی خود در یاری ملت فلسطین و مبارزانش دریغ نخواهد کرد.»

رهبر جنبش انصارالله تأکید کرد: «ملت ما به دنبال اقدام فعال و موثرتر در عملیات نظامی و هدف قرار دادن کشتی های مرتبط با دشمنان و ارتقای فعالیت های جهادی اش است. ملت ما در موضع صادقانه خود در قبال ملت فلسطین ثابت قدم است.»

منبع: ایسنا
ارسال نظر: