افزایش صدور گذرنامه به ۶۰ هزار جلد در روز

کدخبر: 2380245

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: خوشبختانه با فراهم شدن زیرساخت های لازم و تقویت توانمندی ها، میزان صدور گذر نامه به حدود ۶۰ هزار جلد در روز رسیده است.

نسیم آنلاین: درخواست گذرنامه به عنوان یکی از چالش‌های اساسی به خصوص در ایام اربعین مطرح بوده؛ لذا در ادامه تکریم زائران ابا عبدالله الحسین (ع) و کسانی که از خدمات انتظامی پلیس بهره مند می شوند بحث صدور گذرنامه های زیارتی در کنار گذرنامه های عادی به عنوان یک راه حل توانست تا حد زیادی این مشکلات را برطرف کند.

فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: خوشبختانه با فراهم شدن زیرساخت های لازم  و تقویت توانمندی ها، روزانه ۲۰ هزار جلد به ظرفیت صدور گذرنامه افزوده شده یعنی میزان صدور  گذرنامه به حدود ۶۰ هزار جلد در روز رسیده است.

سردار رادان با اشاره به اینکه افرادی که می‌خواهند به تازگی گذرنامه زیارتی دریافت کنند ، گفت: این افراد می‌توانند از طریق سامانه‌های مجازی و برنامه کاربردی "پلیس من" بخش گذرنامه را انتخاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری درخواست خود را ثبت که در اولین فرصت گذرنامه زیارتی با نازلترین قیمت و کمترین زمان ممکن به درب منزل آنها ارسال خواهد شد.

وی به مردم توصیه کرد: شهروندان گرامی برای تهیه گذرنامه با مدیریت زمان درخواست های خود را به روزهای آخر موکول نکنند چرا که زمان انتظار برای دریافت گذرنامه بستگی به میزان درخواست ها و فرصت باقی مانده دارد.

منبع: ايسنا
ارسال نظر: