سردار نقدی: آمریکایی‌ها برای نفوذ به هرچیزی متوسل می‌شوند حتی کلام امام(ره) یا نماز جماعت

کدخبر: 1045855

رئیس سازمان بسیج در دومین مجمع عالی بسیج: نفوذ ۳ زمینه مهم دارد که یکی از آنها مساله ترس است/ برخی می‌گویند مجبوریم با آمریکا کنار بیاییم و در این صورت سایه جنگ را از سر مردم برداشته‌ایم

به گزارش «نسیم» فارس نوشت:

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در دومین مجمع عالی بسیج که در مشهد مقدس در حال برگزاری است با بیان اینکه امریکا در همه مولفه‌های قدرت سقوط کرده است،گفت: امروز انقلاب اسلامی توسعه پیدا کرده،دنیا بسوی بیداری رفته و استکبار در زاویه قرار گرفته است. وی با بیان اینکه امروز رژیم صهیونیستی از هر طرف در محاصره است اظهار داشت: دشمن از همه روش‌ها علیه انقلاب اسلامی از جمله استراتژی شورش و کودتا و جنگ و عملیات و تهاجم فرهنگی و رسانه ای و فتنه 78 و 88 و تحریم استفاده کرده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: دشمن از این راه ها به نتیجه نرسیده لذا در حال حاضر به دنبال نفوذ است تا خود را دوست نشان دهد؛ سفره هفت سین می‌اندازند و رئیس جمهور امریکا شعر فارسی می‌خواند و کم مانده نماز جمعه برگزار کنند. نقدی با تاکید بر اینکه ملت ایران امریکا را در همه استراتژی‌ها شکست داده است تصریح کرد:اکنون آمریکایی‌ها می‌خواهند در قالب نفوذ از کلام امام با ما حرف بزنند. وی با اشاره به این مطلب که نفوذ در جاهایی اتفاق افتاده و آمریکایی‌ها کلاً می‌خواهند به داخل بیایند و ما را دور بزنند و از پشت خنجر بزنند خاطرنشان کرد: ما الان در شرایط اوج بیم و اوج امید هستیم، برخی‌ها می‌خواهند ما را فریب دهند و بگویند آمریکا تغییر کرده در حالیکه پس از برجام به طور متوسط هر ماه یک لایحه علیه ایران داشته اند که حالا یا تصویب شده یا نشده؛بنابراین دشمنی آنان تغییر نکرده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ریگی و دار و دسته اش در شرق کشور را آموزش دیده آمریکا دانست تا مرزها و شهرهای ما را ناامن کنند و اظهار داشت: آمریکایی‌ها در سایت هایشان شورش خیابانی در ایران را آموزش می‌دهند و با همه سرپنجه هایش علیه ایران فعالیت می‌کند. وی با بیان اینکه نمی‌شود به لبخندهای امریکا اعتماد کرد به بحث نفوذ اشاره کرد و گفت: نفوذ 3 زمینه مهم دارد که یکی از آنها مساله ترس است، برخی می‌گویند مجبوریم با آمریکا کنار بیاییم و در این صورت سایه جنگ را از سر مردم برداشته‌ایم. نقدی زمینه دیگر نفوذ را سادگی و بلاهت عنوان کرد و افزود:ساده‌لوحانه است که فکر کنیم آمریکایی که در مهرماه جاری قانون می‌گذارد ایران باید غرامت کشته شدگانش در لبنان را به مبلغ 46 میلیارد دلار بدهد و این را شرط برداشتن تحریم ها اعلام می کند، تغییر کرده و از دشمنی دست برداشته است. وی زمینه سوم نفوذ را حرص و طمع به لذت های جنسی و ثروت اندوزی دانست.

ارسال نظر: