ما فقط قصد کمک به فرزند شهید سلیمانی داشتیم

کدخبر: 2373213

رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب گفت: ما برای کمک به خانم سلیمانی تصمیم گرفتیم که ظرفیت شورای ائتلاف را در خدمت ایشان قرار دهیم و فرزند شهید سلیمانی با رای شورای انتخاب در لیست نهایی شورای ائتلاف قرار گرفتند.

غلامعلی حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب در نشست خبری اظهار کرد: نامزد منتخب ما برای ریاست جمهوری آیت الله رئیسی است و به این حمایت افتخار می‌کنیم و امیدواریم با پیروزی رئیسی مردم نشاط پیدا کنند.

وی ادامه داد: در انتخابات خبرگان نامزد‌های معرفی شده از سوی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مورد حمایت ما هستند، آقایان اعرافی، سعدی و مومن گزینه ما برای انتخابات میاندوره‌ای هستند.

رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب با اشاره به انتخابات میاندوره‌ای مجلس، گفت: سردار کوثری هم گزینه ما برای انتخابات میاندوره‌ای مجلس تهران معرفی می‌کنیم.

حداد عادل تصریح کرد: فرزند شهید سلیمانی مستقلاً برای انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کردند، ما در شورای ائتلاف از تصمیم ایشان اطلاع نداشتیم.

وی افزود: فرزند سردار شهید سلیمانی در لیست شورای ائتلاف وجود دارد، برخی انتقاد کردند، ولی از ما توضیحی نخواستند. فرزند شهید سلیمانی این برداشت را کرده بودند که وصیتی مبنی بر عدم ورود به سیاست از سوی پدرشان انجام نشده است.

رئیس شورای ائتلاف بیان کرد: ما گفتیم اگر فرزند شهید سلیمانی به صورت منفرد در انتخابات شرکت کنند، بعید بود در انتخابات پیروز نشوند و رسانه‌های بیگانه در خارج کشور جوسازی می‌کردند.

حدادعادل گفت: ما برای کمک به خانم سلیمانی تصمیم گرفتیم که ظرفیت شورای ائتلاف را در خدمت ایشان قرار دهیم و فرزند شهید سلیمانی با رای شورای انتخاب در لیست نهایی شورای ائتلاف قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه حتی در بین دوستان ما کسانی بودند که نگران سوءبرداشت‌ها درباره این موضوع بودند، تاکید کرد: ما برای اعتبار لیست شورای ائتلاف خانم سلیمانی را در لیست قرار ندادیم فرزند شهید سلیمانی اصرار داشتند که در صحنه انتخابات شورای شهر بمانند زیرا تحصیلاتشان  حقوق و علوم سیاسی است

 

منبع: خبرگزاری دانشجو
ارسال نظر: