وزیر بهداشت انگلیس هم کرونایی شد

کدخبر: 2349828

ساعاتی پس از انتشار خبر ابتلای نخست‌وزیر انگلیس به ویروس کرونا، نتیجه آزمایش کرونای وزیر بهداشت این کشور نیز مثبت اعلام شد.

خبرگزاری انگلیسی رویترز بعد از ظهر روز جمعه گزارش داد که نتیجه آزمایش کرونای «مت هانکوک» وزیر بهداشت انگلیس مثبت اعلام شده است.

وزیر بهداشت انگلیس با انتشار پیام کوتاهی در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر ضمن تأیید خبر ابتلایش به بیماری کووید-19 اعلام کرد: «نتیجه آزمایش من مثبت شده است، اما خوشبختانه علائم [بیماری] من ملایم است و من اکنون از خانه به کار خود ادامه می‌دهم و خود را قرنطینه کرده‌ام.»

ساعاتی پیش رسانه‌های انگلیسی بعد از انشار خبر مبتلا شدن «بوریس جانسون» نخست‌وزیر انگلیس به ویروس کرونا، اعلام کردند وزرای بهداشت و دارایی این کشور نیز به دلیل ملاقات های اخیر خود با جانسون به قرنطینه رفته‌اند.

روز چهارشنبه نیز دفتر اطلاع رسانی دربار بریتانیا از مثبت بودن تست کرونای شاهزاده چارلز، فرزند ارشد الیزابت دوم، ملکه انگلیس و وارث پادشاهی این کشور خبر داده بود.

بر اساس آخرین آمارهای رسمی، شمار مبتلایان به کرونا در انگلیس به عدد 11658 نفر رسیده است که تاکنون 578 نفر از مبتلایان جان خود را از دست داده‌اند.

«خبرگزاری تسنیم»

ارسال نظر: