نیویورک‌تایمز: اگر پیروزی بایدن تایید شود، ترامپ ۲۰۲۴ نامزد می‌شود

کدخبر: 2365360

نیویورک تایمز ادعا کرد، رئیس‌جمهور آمریکا به مشاوران خود گفته، اگر پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری رسما تایید شود، برای انتخابات 2024 نامزد می‌شود.

یک رسانه آمریکایی ادعا کرد، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور به مشاورانش گفته، او می‌تواند به فاصله کوتاهی پس از تایید رسمی پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری، نامزدی خودش را برای انتخابات سال ۲۰۲۴ اعلام ‌کند.

روزنامه نیویورک تایمز همزمان با شدت گرفتن جنجال‌ها درباره اینکه چه کسی پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شده است، گزارشی منتشر و ادعا کرده که دونالد ترامپ در سودای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ است.

این رسانه وابسته به دموکرات‌‎ها ادعا کرد، رئیس‌جمهور آمریکا به مشاورانش گفت، اگر پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ به تایید رسمی برسد، او به فاصله کوتاهی می‌تواند نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ اعلام کند.

طبق این گزارش، صحبت‌های ترامپ با مشاروانش به منظور بررسی سناریوهای مختلف او برای آینده خودش پس از کنار رفتن احتمالی از ریاست جمهوری مطرح شده است.

طبق گزارش نیویورک تایمز، رئیس‌جمهور آمریکا چهارشنبه هفته گذشته در دیدار با چند مشاورش در کاخ سفید این اظهارات را مطرح کرد؛ دیداری که در آن بسیاری از مشاورانش به وی گفتند، شانس او برای تغییر نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ از طریق پیگیری روند حقوقی و شکایت، «بسیار اندک» است.

این رسانه آمریکایی مدعی شد، یکی از مشاوران رئیس‌جمهور آمریکا به نیویورک تایمز گفت: «او (ترامپ) می‌داند همه چیز تمام شده است (شانسی برای پیروزی در انتخابات ندارد)».

به ادعای این روزنامه، رئیس‌جمهور آمریکا بعد از صحبت با مشاوران و همچنین تعدادی از نزدیکانش، دیگر استراتژی تداوم انکار نتایج انتخابات در چند ایالت کلیدی را ندارد و در عوض، امیدوار است در حالی که وی در حال بررسی گزینه‌هایش درباره بعد از خروج از قدرت است، حمایت پایگاه رایش از وی ادامه یابد.

اولین بار وبگاه «آکسیوس» در گزارش هفته گذشته خود مدعی شد، ترامپ در حال بررسی احتمال نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ است

«خبرگزاری فارس»

ارسال نظر: