همدستی امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی علیه حزب الله

کدخبر: 2365778

امارات، بحرین و رژیم صهیونیستی در تلاش هستند کشورهای دنیا را قانع کنند که حزب الله لبنان را سازمان تروریستی اعلام کنند.

«یهوشوا زرقا» مدیر امور استراتژیک وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از توطئه جدید این رژیم به همراه کشورهای امارات و بحرین علیه حزب الله لبنان خبر داد.

پایگاه خبری «رأی الیوم» به نقل از زرقا گزارش داد: «اسرائیل با امارات و بحرین تلاش می‌کند تا کشورهای جهان را برای تروریستی اعلام کردن حزب الله لبنان، قانع کنند».

وی همچنین گفت که وزارت خارجه این رژیم، طی سالهای گذشته، با تلاشهایی که کرده است توانست، چهارده کشور را راضی کند که حزب الله را یک سازمان تروریستی معرفی کنند.

این مسئول صهیونیست خاطر نشان کرد، رژیم صهیونیستی، تلاش خود را بر قاره اروپا متمرکز کرده است و هدف بزرگتر دیگری دارد و آن، راضی کردن سازمان ملل برای تروریستی نامیدن حزب الله است.

«سید حسن نصر الله» دبیر کل حزب الله اخیرا از مسئولان لبنانی و خاورمیانه خواست که درباره پرونده‌های خاورمیانه، بر جو بایدن رئیس جمهور منتخاب آمریکا هیچ حسابی باز نکنند.

نصرالله در جریان سخنرانی در روز «شهید حزب الله» گفت که اصل اولیه در دولتهای آمریکا، حفظ منافع رژیم صهیونیستی است.

وی از محور مقاومت خواست که آگاه و محتاط باشند تا با هر گونه تجاوز احتمالی صهیونیستها و آمریکاییها طی دو ماه باقی مانده از دولت دونالد ترامپ مقابله کنند.

دبیر کل حزب الله لبنان همچنین تأکید کرد، مسئله ترسیم مرزهای لبنان با اراضی اشغالی فلسطین، از دستاوردها و نتایج خون شهدای مقاومت است.

«خبرگزاری فارس»

ارسال نظر: