فرمانده پلیس راهور ناجا تاکید کرد:

پلیس از تخلفاتی که جان مردم را به خطر می‌اندازد چشم پوشی نمی‌کند

کدخبر: 2015338

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به نزدیک شدن ایام نوروز و آغاز سفرها گفت: افرادی که در این ایام مرتکب تخلف می‌شوند و آرامش دیگران را برهم می‌زنند، بدانند که پلیس با قاطعیت تمام و طبق قانون با آن‌ها برخورد می‌کند.

به گزارش « نسیم آنلاین »، سردار تقی مهری فرمانده پلیس راهور ناجا با اشاره به نزدیک شدن ایام نوروز و آغاز سفر‌ها اظهار کرد: قانونمندی و انضباط در ترافیک باعث به وجود آمدن سلامت و آرامش در سفر می‌شود.

وی ادامه داد: امیدواریم که در سال ۹۵ و با شروع سفرهای نوروزی، هموطنان در کنار رعایت قوانین، با نشاط بیشتری به مسافرت بروند تا شاهد وقوع حوادث کمتری در سال جدید باشیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان اینکه «کمیته ویژه طرح ترافیک نوروزی سال ۹۵» با تجربیات خوب همکاران در سال‌های گذشته برگزار شده است، گفت: امسال نیز از ۲۵ اسفند ماه رزمایش طرح ترافیکی نوروز در سراسر کشور اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: افرادی که در این ایام مرتکب تخلف می‌شوند و آرامش دیگران را برهم می‌زنند، بدانند که پلیس با قاطعیت تمام و طبق قانون با آن‌ها برخورد می‌کند.

سردار مهری گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از هیچ گونه تخلفی چشم پوشی نمی‌کند چرا که این افراد جان مردم را به خطر می‌اندازند.

ارسال نظر: