مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی:

۱۰ درصد از سهام بانک رفاه کارگران به تامین اجتماعی منتقل شد

کدخبر: 2021727

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: با مساعدت‌های خوب دولت در مرداد سال گذشته پرتفوی (سبد سهام) بسیار بزرگی شامل پالایشگاه‌های بندرعباس و لاوان، قطار رجاء و ۱۰ درصد از سهام بانک رفاه کارگران به سازمان تامین اجتماعی به طور کامل منتقل گردید.

به گزارش « نسیم آنلاین »، دکتر سید تقی نوربخش با حضور در نشست روسا و مسئولین شعب و اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران بزرگ و دیدار نوروزی با آنان افزود: سال گذشته سال پر فراز و فرود و سختی برای اقتصاد کشور و به تبع آن برای سازمان تامین اجتماعی بود و به لحاظ تمام پارامترهای اقتصادی و اجتماعی و به عقیده اکثر صاحبنظران اقتصادی ، سال 94 سخت ترین سال در طول دو دهه اخیر بوده است.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: علیرغم تنزل درآمدهای نفتی و کاهش منابع عمومی کشور به دلیل تحریم های ظالمانه ، با اعمال سیاست ها و تدابیر دولت ، تورم مهار شده و فشار ها از روی اقتصاد خانوار و مردم به حداقل رسید .

وی تصریح کرد : با همت ، مجاهدت و عزم خانواده تامین اجتماعی ، این سازمان به خوبی توانست تعهدات خود را در سال 94 ایفا کند.

دکتر نوربخش اضافه کرد: به عقیده صاحبنظران و افرادی که دارای مسئولیت ها و مناصب مهم اجرایی کشور هستند، کاری که سازمان در سال 94 انجام داد، شبه معجزه بود که در سایه تلاش و برنامه ریزی مدیران و کارکنان این سازمان حاصل شد.

وی اظهار داشت: در سال گذشته 54 هزار میلیارد تومان بابت تعهدات از سوی این سازمان هزینه شد که 34 هزار میلیارد تومان آن در بخش مستمری ، 15 هزار میلیارد تومان در بخش درمان و مابقی آن بابت هزینه های پشتیبانی بود .

دکتر نوربخش در ادامه افزود: کار بسیار مهمی دیگری که در سازمان تامین اجتماعی انجام گرفت، تصویب و اجرای برنامه استراتژیک و برنامه راهبردی پنج ساله با کمک و بهره گیری از تجربیات کارکنان صف و ستاد برای اولین بار بود.

وی تصریح کرد: با مساعدت های خوب دولت در مرداد سال گذشته پرتفوی (سبد سهام) بسیار بزرگی شامل پالایشگاه های بندرعباس و لاوان ، قطار رجاء و 10 درصد از سهام بانک رفاه کارگران به سازمان تامین اجتماعی به طور کامل منتقل گردید و سال 95 به لحاظ ایجاد بستر لازم برای دریافت مطالبات دولت ، سال ویژه ای برای این سازمان است.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی تغییر ساختار سازمان تامین اجتماعی و ارتقاء سطح خدمات دهی به بیمه شدگان و مستمری بگیران و سطح رفاهی کارکنان را از جمله برنامه های پایدار این سازمان در سال 95 برشمرد.

براساس گزارش سازمان تامین اجتماعی، وی سازمان را یک سازمان خدوم و حرفه ای برشمرد که کارکنان آن با افتخار در حال خدمت رسانی به مردم هستند .

ارسال نظر: