مدیرعامل موسسه تبیان خبر داد:

ثبت نام ۳۰ هزار نفر در سامانه همسان گزینی تبیان

کدخبر: 2025057

آقامیری با اشاره به ثبت نام ۳۰ هزار نفر در سامانه همسان گزینی گفت: ملی شدن طرح همسان گزینی تبیان و افزایش توان ظرفیتی این طرح، مستلزم همکاری وزارت ورزش و جوانان و نهادها و سازمان‌های مرتبط با جوانان و تشکیل بنیاد ملی ازدواج و تحکیم خانواده است.

به گزارش « نسیم‌آنلاین »، سید محمدرضا آقامیری با تشریح تاریخچه تشکیل موسسه تبیان و فعالیت‌های صورت گرفته توسط این موسسه، افزود: بحران ازدواج که جوانان جامعه امروزی را تهدید می کند، سازمان تبلیغات اسلامی و موسسه تبیان را بر آن داشت تا با ارائه راهکاری سعی در حل این مشکل کرده و گامی مهم در زمینه تسهیل ازدواج جوانان بر دارد .

وی افزود: در حال حاضر حدود ۳۰ هزار نفر در سامانه همسان گزینی تبیان ثبت نام کرده‌اند که پیش‌بینی می‌شود حداقل نیمی از این افراد چشم امید به طرح همسان گزینی تبیان داشته باشند .

آقامیری گفت: ملی شدن طرح همسان گزینی تبیان و افزایش توان ظرفیتی این طرح، مستلزم همکاری وزارت ورزش و جوانان و نهادها و سازمان‌های مرتبط با جوانان و تشکیل بنیاد ملی ازدواج و تحکیم خانواده است .

همچنین ناصر صبحی، مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان، با اشاره به مدیریت سایت‌های همسریابی که وظیفه اصلی وزارت ورزش و جوانان است، گفت: استفاده از مشاوران در زمینه ازدواج بسیار ضروری است و راه اندازی شبکه مشاوران در طرح همسان گزینی تبیان را نقطه عطف این طرح دانست .

وی افزود: با توجه به اینکه از ازدواج‌های صورت گرفته از طریق سامانه همسان گزینی تبیان زمان زیادی نمی‌گذرد، فرصت مناسبی فراهم آمده تا با بررسی روند رضایتمندی آن‌ها از زندگی مشترک، نقاط ضعف و قوت طرح همسان گزینی تبیان مشخص شود .

ناصر صبحی با مثبت ارزیابی کردن فعالیت‌های سامانه همسان گزینی تبیان، حمایت خود از این طرح را اعلام کرد.

منبع:مهر

ارسال نظر: