مدیر مسئول روزنامه اطلاعات:

قالیباف نگرانی‌های ما در حوزه مدیریت شهری را برطرف کرد

کدخبر: 2112128

مدیرمسئول روزنامه اطلاعات با اشاره به توفیقات قالیباف در حوزه‌های مختلف گفت: حضور قالیباف در نیروی انتظامی که در آن زمان از دست رفته حساب می‌شد اعتبار ویژه‌ای به آن مجموعه داد و بعدها نیز نگرانی‌های ما را در حوزه مدیریت شهری برطرف کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام سیدمحمود دعایی در آیین تجلیل از خدمات فرهنگی و هنری محمدباقر قالیباف که عصر امروز در تالار ایوان شمس به همت خانه هنرمندان برگزار شد، خطاب به قالیباف اظهار کرد: شما حق بزرگی به کشور و انقلاب دارید و هرجا حضور داشتید منشأ تحول بوده اید.

وی تصریح کرد: حضور در نیروی هوایی سپاه و اقدامات گسترده در آن مجموعه یکی از افتخارات آقای قالیباف محسوب می شود.

مدیرمسئول روزنامه اطلاعات گفت: آقای قالیباف با حضور در نیروی انتظامی که در آن زمان از دست ما رفته بود، اعتبار ویژه ای به آن داد و نیروی انتظامی را به قدرت رساند.

وی ادامه داد: در مقطعی که همه نگران تهران بودند حضور آقای قالیباف همه این دغدغه ها را برطرف کرد و نشان داد که خیلی بهتر و موفق تر امیدها را می توان شکوفا کرد.

حجت الاسلام دعایی افزود: شهردار تهران در تمامی برنامه های خود احترام خاصی را به اساتید و هنرمندان داشت و جلسات خود را به گونه ای تنظیم می کرد که زمان جلسات صبح های زود و قبل از طلوع آفتاب بود.

وی ادامه داد: آقای قالیباف علاوه بر ویژگی هایشان در حوزه کاری به مبانی و عالم به مسائل دینی بودند و از بزرگانی هستندکه خدمات ارزشمندی را به جامعه داشته اند.

حجت الاسلام دعایی گفت: آقای قالیباف زمانی که بسیاری از افراد از صحنه خارج می شدند را مورد حمایت و پناه خود قرار می داد که می توان به مرحوم دکتر حبیبی اشاره کرد که آن زمان مورد عنایت آقای قالیباف قرار گرفتند.

مدیرمسئول روزنامه اطلاعات ادامه داد: در زمان حضور قالیباف در شهرداری تهران خانه های بسیاری از شخصیت های ارجمند من جمله شهید بهشتی، مطهری و مرحوم جلال آل احمد به موزه تبدیل شد و در کل حضور قالیباف در شهرداری اثرگذار بوده است.

دعایی گفت: هیچ یک از مطالب ارائه شده از سوی هنرمندان، اساتید در خصوص آقای قالیباف مبالغه نیست و تمامی این ها ثبت شده و در تاریخ خواهد ماند و مردم ما حق شناس هستند.

وی در پایان خطاب به قالیباف گفت: شما هرجا که باشید منشأ اثرات هستید چرا که از بزرگان هستید و خداوند کمک تان خواهد کرد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

ارسال نظر: