مجازی شدن امتحانات ترم تابستان دانشگاه آزاد

کدخبر: 2359824

سخنگوی دانشگاه آزاد گفت: ۳ روز قبل از برگزاری امتحانات ترم تابستان، واحدهای استانی دانشگاه آزاد از ستاد مقابله با کرونا در استان خود استعلام خواهند گرفت.

احمد حیدری در گفتگویی مجازی در اینستاگرام درباره مدل برگزاری امتحانات ترم تابستان این دانشگاه توضیح داد و اظهار کرد: امتحانات ترم تابستان شهریور ماه برگزار می شود و با توجه به شرایطی که در آن قرار داریم، امتحانات احتمالا مجازی خواهد بود.

سخنگوی دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه در روزهای آینده در این خصوص از ستاد ملی مبارزه با کرونای کشوری استعلام خواهیم کرد، افزود: دانشگاه آزاد و هیچ دانشگاه دیگری در برگزاری کلاس و یا آزمون حضوری و یا غیرحضوری نقشی ندارد و ستاد ملی کرونا در این رابطه تصمیم گیری خواهد کرد.

حیدری ادامه داد: ۳ روز قبل از برگزاری امتحانات، واحدهای استانی دانشگاه آزاد از ستاد ملی کرونا در استان خود استعلام خواهند گرفت و قطعا براساس تصمیم این ستاد در واحدها عمل خواهد شد.

وی در پاسخ به این سول که آیا نمی شود تصمیم واحدی در خصوص برگزاری امتحانات گرفت؟ گفت: در این تصمیمات یک طرف سازمان مرکزی دانشگاه آزاد قرار دارد و در طرف دیگر ستاد ملی کرونا. در وضعیت فعلی شیوع کرونا، امکان دارد شهری امروز سفید باشد و فردا قرمز. بنابرین تصمیم گیری روزانه متغیر است.

«خبرگزاری مهر»

ارسال نظر: