طی پیامی

روحانی رحلت حجت‌الاسلام محمدحسن قرهی را تسلیت گفت

کدخبر: 2089352

رئیس جمهور در پیامی رحلت عالم‌ پرتلاش‌ و خدوم‌ حجت‌الاسلام محمدحسن قرهی از وفاداران به راه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را تسلیت گفت

به گزارش « نسیم آنلاین » به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در پیامی رحلت عالم‌ پرتلاش‌ و خدوم‌ حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن قرهی از وفاداران به راه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را تسلیت گفت و از درگاه خداوند بزرگ برای آن مرحوم، رحمت واسعه و رضوان و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد.

متن پیام حجت الاسلام حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

رحلت عالم‌ پرتلاش‌ و خدوم‌ حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن قرهی از وفاداران به راه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، موجب تألم و تأثر فراوان گردید.

آن روحانی پارسا و متقی، سالیان متمادی از عمر با برکت خود را صرف تبیین و اعتلای ارزش‌های اسلامی کرد و خدمات ارزشمندی بر جای گذاشت.

اینجانب این ضایعه را محضر مقام معظم رهبری، حوزه علمیه قم و بیت مکرم ایشان به ویژه حضرت آیت‌الله رسولی محلاتی، حجج اسلام والمسلمین آقایان ناطق نوری و شهیدی محلاتی و همچنین جناب آقای دکتر عباس آخوندی تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند بزرگ برای آن مرحوم، رحمت واسعه و رضوان و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

ارسال نظر: