مهدی محمدی:

آمریکا در حال حرکت سریع به سمت تحریم‌های جدید است/ باید به دولت هشدار داد

کدخبر: 2098216

آمریکا در حال حرکت سریع به سمت تحریم‌های جدید است و ملت ایران به سبب سیاست‌های آقای روحانی در مقابل موج جدید تحریم کاملا بی دفاع است، الا اینکه بیرون دولت چاره‌ای کرده باشند.

به گزارش « نسیم آنلاین »، مهدی محمدی در کانال تلگرامی خود نوشت:

بیدارباش درباره تحریم های جدید مهم ترین مسئله ای است که اکنون باید به دولت بابت آن هشدار داد. دولت راه های بازگشت و مقابله با تحریم را به روی خود بسته است. به نام مبارزه با امر موهومی به نام "کاسبی تحریم"، راه های دور زدن تحریم را مسدود و بلکه تخریب کرده و ستاد تدابیر ویژه اقتصادی عملا تعطیل شده است.

به نام دفاع از برجام، گریزگاه های تحریم درون برجام را باز و رها گذاشته است. به اسم ضرورت تعامل با خارج، اقتصاد مقاومتی و مصون سازی سفره مردم در مقابل تحریم ها را تعطیل کرده و به بهانه حفظ برجام، امکان پاسخ دهی هسته ای به تحریم های جدید امریکا را هم منتفی نموده است. از همه بدتر اینکه زیر عنوان برجام های بیشتر، آدرس تحریم های شدیدتر را هم به امریکا داده است.

امریکا در حال حرکت سریع به سمت تحریم های جدید است و ملت ایران به سبب سیاست های آقای روحانی در مقابل موج جدید تحریم کاملا بی دفاع است، الا اینکه بیرون دولت چاره ای کرده باشند.

ارسال نظر: