زمان و مکان تشییع پیکر آیت‌الله علم الهدی اعلام شد

کدخبر: 2360209

پیکر آیت ‌لله سید عبدالجواد علم الهدی خراسانی از شاگردان آیت‌الله العظمی بروجردی روز گذشته سی مردادماه دارفانی را وداع گفت، فردا از مدرسه عالی شهید مطهری تهران تشییع می‌شود.

آیت ‌لله سید عبدالجواد علم الهدی خراسانی از شاگردان آیت‌الله العظمی بروجردی روز گذشته ۳۰ مردادماه دارفانی را وداع گفت.این فقیه بزرگوار عمر با برکت خود را در مسیر احیای علوم قرآن و اهل بیت (علیهم السلام) و تربیت طلاب صرف کرد و آثار گرانبهائی از خود به یادگار گذاشت.

وی از شاگردان آیت‌الله العظمی بروجردی و امام خمینی (رحمت الله علیه) بود و بیشترین متن تقریرات درس آنان را به رشته تحریر در آورد. آن مرحوم حدود ۱۲ هزار صفحه تقریرات به علاوه نزدیک به پنجاه اثر نفیس در علوم اسلامی را در کارنامه علمی خود دارد.

تاسیس حوزه علمیه الامام القائم (عجل الله فرجه الشریف) از سال ۴۸ در تهران و پرورش شاگردان و فضلا از دیگر اقدامات وی به شمار می‌رود.

پیکر مطهر آن مرحوم فردا شنبه اول شهریور ساعت ۱۰ صبح از میدان بهارستان، مدرسه عالی شهید مطهری تشییع می‌شود و سپس به مشهد منتقل می شود تا در جوار حرم امام رضا به خاک سپردا شود. مراسم تشییع در مشهد روز یکشنبه دوم شهریورماه از ساعت ۸ صبح از مکتب الرضا، جنب بازار رضا برگزار خواهد شد.

«خبرگزاری تسنیم»

ارسال نظر: