شمسایی: آقای ربیعی نظارت و بازرسی هیچ خط قرمزی ندارد

کدخبر: 2363266

مدیر روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور نسبت به اظهارات اخیر سخنگوی دولت واکنش نشان داد و نوشت: بارها در مصاحبه‌های مسئولان قضایی قید شده که نظارت و بازرسی هیچ خط قرمزی ندارد.

ایمان شمسایی مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور در صفحه شخصی خود، نوشت: سخنگوی دولت در واکنش به اعلام خبر معرفی تعداد مدیران متخلف به هیئت تخلفات نهاد ریاست جمهوری توسط سازمان بازرسی کل کشور گفته که باید در شیوه اطلاع رسانی تجدید نظر شود چرا که این افراد صرفا طبق قانون به این هیئت معرفی شدند و ممکن است تبرئه شوند. در این زمینه چند نکته قابل ذکر است:

اول اینکه در بیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور در برنامه نگاه یک شبکه اول سیما، صرفا معرفی تعداد افراد و پرونده ها، آن هم بدونِ ذکر نام قید شده و نه تایید فساد آنها. مردم هم شاهد این گفتگو بودند و تفاوت معرفی با اثبات فساد را می دانند. بگذارید شفافیت صورت گیرد و مسئولان به نظارت و رسیدگی برای کوتاهی، تخلف و یا کم کاری حساس باشند.

دوم اینکه مدیران متخلف تنها مربوط به دستگاه‌های دولتی نیستند و بارها در مصاحبه های مسئولان قضایی قید شده که نظارت و بازرسی هیچ خط قرمزی ندارد و دادگاهِ تعدادی از مسئولان قوه را هم لابُد اخیرا دیده اید.

مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور در پایان مطلب خود آورده است: کاش آنقدر که به واژه های معرفی، تخلف، فساد و... در آن گفتگو دقت کردید، به آمار خیره کننده از کشفِ فساد، ارتشاء، اختلاس، زمین خواری، ترک فعل و... که به آنها نیز اشاره شد هم دقت می فرمودید.

«خبرگزاری مهر»

ارسال نظر: