نرخ بیکاری استان تهران کاهش یافت

کدخبر: 2367721

استاندار تهران با اشاره به کاهش نرخ بیکاری استان تهران به ۷ درصد در تابستان سال جاری، امنیت را عامل جلب اعتماد سرمایه‌گذاران بخش خصوصی ارزیابی کرد.

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در جلسه بررسی وضعیت امنیت استان تهران با حضور سردار اشتری فرمانده ناجا در ستاد فرماندهی انتظامی شرق تهران مستقر در ورامین، اظهار کرد: اگر اعتقاد داریم که بستر همه پیشرفت‌ها و دسترسی به زندگی خوب شهروندی در سایه امنیت فراهم می‌شود، باید بیش از گذشته به نیروی انتظامی توجه کرد و این نیروی خدوم را تقویت کرد.

وی گفت: امروز به واسطه تلاش مسؤولان ۱۰ هکتار زمین در جوادآباد، ۶ هکتار زمین در شهر ورامین و ۲.۵ هکتار زمین برای استقرار ستاد و یگان ویژه نیروی انتظامی شرق در نظر گرفته شده است که این امر با استقرار یگان ویژه در شهر ورامین که از ظرفیت‌ و اهمیت ویژه‌ای در استان تهران برخوردار است، تکمیل می‌شود.

استاندار تهران عنوان کرد: با توجه به تنوع قومیتی و تراکم بالای جمعیت و نیز حضور اتباع در استان تهران، نیاز است تا مؤلفه‌های ارتقاء امنیت و آرامش استان تقویت شده و با سرمایه‌گذاری مناسب، شرایط ایجاد و حفظ امنیت پایدار را فراهم کرد.

محسنی بندپی امنیت را زیرساخت مهم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی اعلام کرد و افزود: اگر نرخ بیکاری در تابستان امسال به ۷ درصد در استان تهران کاهش یافت، این نتیجه نقش‌آفرینی نیروی انتظامی در تأمین امنیت و جلب اعتماد سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است.

«خبرگزاری فارس»

ارسال نظر: