فاطمی امین: یکشنبه در مجلس پاسخ می دهم

کدخبر: 2376525

فاطمی امین: استیضاح حق مجلس است و ما هم روز یکشنبه می رویم و پاسخ می دهیم و معتقدیم فرصت خوبی است برای عموم مردم و مجلس که ابهاماتی که هست برطرف شود

به گزارش ایسنا، رضا فاطمی‌امین، وزیر صمت در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست هیات دولت گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس گزارشی منتشر کرد. رشد تولید شرکت‌های صنعتی و معدنی که در بورس اوراق بهادار هستند در اسفند ۱۴۰۱، ۱۲.۸ درصد بوده است که نسبت به اسفند سال قبلش کاهش یافته اما نکته مهم این است که پنج ماه رشد تولید در سال ۱۴۰۱ بالاتر از هشت درصد بوده است که نسبت به پنج سال گذشته این آمار بی نظیر است.

وی ادامه داد: سال گذشته هم به لحاظ تولید، اتفاقات خوبی افتاد هم در مهار تورم به ویژه تورم کالاهایی که درحوزه وزارت صمت است و مجموع تورمش از تورم کل اقتصاد کمتر است.

فاطمی‌امین اظهار کرد: برای سال جاری برنامه مهار تورم و رشد تولید منتشر شده است که امیدواریم نخبگان و خبرگان روی آن نظر بدهند.

وی گفت: استیضاح حق مجلس است و ما هم روز یکشنبه می رویم و پاسخ می دهیم و فرصت خوبی است برای عموم مردم و مجلس که ابهاماتی که هست برطرف شود.

وزیر صمت در پاسخ به اینکه از سوی یک نماینده گفته شده بابت منتفی شدن استیضاح قبلی شما به برخی نمایندگان خودرو داده شده است؟ تصریح کرد: اگر یک مورد بود بگویید تا خودم پیگیری کنم چنین چیزی صحت ندارد.

ارسال نظر: