بازی موبایلی بچه‌زرنگ عرضه شد

کدخبر: 2377849
خبرنگار:

بازی موبایلی «بچه‌زرنگ؛ مبارز کوچک» همزمان با اکران این انیمیشن عرضه شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، «بچه‌زرنگ؛ مبارز کوچک» یک بازی موبایلی است که بر پایه شخصیت‌های انیمیشن سینمایی «بچه‌زرنگ» برای کودکان بالای ۷ سال و به عنوان یکی از محصولات پروژه مرچندایز «بچه‌زرنگ» طراحی و تولید شده است.

این بازی موبایلی پس از حدود ۲ سال توسط استدیو آنو به تولید رسیده و این روزها آخرین مراحل فنی و تست را طی می‌کند تا در ایام اکران فیلم از آن رونمایی شود.

«بچه‌زرنگ؛ مبارز کوچک» بر مبنای شبیه‌سازی شخصیت‌های داستان انیمیشن سینمایی «بچه‌زرنگ» تولید شده و فضایی هیجانی دارد تا بتواند به عنوان یکی از حلقه‌های اصلی چرخه قهرمان‌سازی برای کودک و نوجوان و با هدف حفظ و استمرار ارتباط مخاطبان با قهرمانان فیلم «بچه‌زرنگ» ایفای نقش نماید.

این بازی موبایلی به عنوان یک بازی اکشن در ژانر رانر است که در فاز اول برای سیستم عامل اندروید طراحی شده و بناست به زودی در سرویس‌های ایرانی عرضه شود. همچنین «بچه‌زرنگ؛ مبارز کوچک» در حال حاضر برای عرضه در ایران آماده‌سازی شده اما نسخه‌ای از آن به زبان انگلیسی نیز در حال آماده سازی است تا به صورت بین‌المللی هم منتشر شود.

انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» به تهیه‌کنندگی حامد جعفری، محصول مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و گروه هنرپویاست که با مشارکت نزدیک به ۲۵۰ نفر از هنرمندان کشور تولید و در جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و سیمرغ بلورین بهترین فیلم انیمیشن را نیز دریافت کرد.

 

ارسال نظر: