احتمال بازگشت ایرج طهماسب به تلویزیون

کدخبر: 2377928
خبرنگار:

روزنامه فرهیختگان از احتمال بازگشت ایرج طمهاسب به تلویزیون خبر داده است. بر اساس گزارش این روزنامه به احتمال زیاد فصل جدید سریال مهمونی با هنرمندی ایرج طهماسب و شخصیت‌های عروسکی در نوروز ۱۴۰۳ به روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

به گزارش نسیم‌آنلاین به نقل از فرهیختگان، طی چند روز گذشته، نامه‌ای در فضای مجازی از طرف اداره بازرگانی سازمان صداوسیما دست‌به‌دست می‌چرخد و نشان از پخش فصل سوم برنامه «مهمونی» ایرج طهماسب از شبکه نسیم دارد.

در این نامه که با امضای حامد بابایی، سرپرست اداره‌کل بازرگانی سازمان صداوسیما در برخی رسانه‌ها منتشر شده، این‌گونه قید شده که شبکه‌ نسیم اعلام کرده فصل جدید سریال مهمونی با هنرمندی ایرج طهماسب و شخصیت‌های عروسکی در نوروز ۱۴۰۳ به روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

در ادامه‌ این نامه که مخاطب آن صاحبان کالا، خدمات، مدیرعاملان شرکت‌ها و کانون‌های تبلیغاتی است، برای پخش آگهی در برنامه مهمونی و پخش از شبکه نسیم، دعوت شده است. نامه درحقیقت فراخوان مزایده به شمار می‌رود و حتی تاریخ باز شدن پاکت‌های اعلام قیمت هم در آن آمده است.

پیگیری رسانه‌ها از مدیران شبکه نسیم به اینکه در مورد این موضوع اطلاعی ندارند ختم شد و یک رسانه هم از گفت‌وگو با ایرج طهماسب خبر داد و محتوای این گفت‌وگو را این‌طور روایت می‌کند که با ایرج طهماسب، کارگردان و مجری برنامه مهمونی تماس گرفتیم ولی برخلاف مدیر شبکه نسیم، طهماسب نه‌تنها خبر را تکذیب نکرد بلکه با یک تایید ضمنی به این بسنده کرد: «صبر کنید، همه‌چیز به خودی خود معلوم خواهد شد.»

مهمونی مجموعه‌ای است به نویسندگی، کارگردانی و مجری‌گری ایرج طهماسب که از شبکه نمایش خانگی فیلیمو و نماوا پخش می‌شود. فصل اول این مجموعه از نوروز ۱۴۰۱ در رسانه شبکه خانگی نماوا پخش شد و فصل دوم این مجموعه از نوروز ۱۴۰۲ در پلفترم‌های نماوا و فیلیمو منتشر شد. پیگیری‌های «فرهیختگان» از صاحبان پلتفرم نماوا به اینجا رسید که انعقاد قرارداد ایرج طهماسب با این پلتفرم به‌صورت فصلی است.

به این صورت که از ابتدا برای فصل یک قرارداد داشتند و بعد از تمام شدن فصل یک، برای فصل دوم قرارداد بستند. ظاهرا حق امتیاز عروسک‌ها و برنامه مهمونی برای ایرج طهماسب است و این امتیاز به هیچ پلتفرمی واگذار نشده و به احتمال زیاد بازگشت طهماسب و عروسک‌هایش به تلویزیون دور از انتظار نخواهد بود.

ارسال نظر: