اکران «سرهنگ ثریا» از نیمه‌ی اول مهرماه

کدخبر: 2378040
خبرنگار:

جلیل شعبانی، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» از اکران این فیلم در نیمه نخست مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایمنا، جلیل شعبانی از اکران این فیلم سرهنگ ثریا در نیمه نخست مهر ماه سال جاری خبر داد و اظهار کرد: به یاری خدا طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، «سرهنگ ثریا» از تاریخ دوازدهم مهر ماه سال جاری در سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد.

وی افزود: با توجه به موضوع خاصی که فیلم «سرهنگ ثریا» دارد، امیدوارم در زمان اکران مورد حمایت قرار گیرد، به‌ویژه حمایت‌های تبلیغاتی که لازم است از سوی شهرداری و صدا و سیما صورت پذیرد.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» خاطرنشان کرد: از آنجا که فیلم‌هایی نظیر «سرهنگ ثریا» در زمره آثار مفرح و سرگرم‌کننده به شمار نمی‌آیند، به طور ویژه نیاز به تبلیغ و حمایت دارند؛ اساساً این‌گونه فیلم‌ها به دلیل پیام‌هایی که حامل آن هستند، باید مورد توجه قرار گیرند و شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که با استقبال مخاطبان همراه شوند.

وی تصریح کرد: «سرهنگ ثریا» فیلمی است که تلاش می‌کند از طریق روشنگری، نسل جدید را آگاه کند و فکر می‌کنم جای خالی چنین روشنگری‌هایی در سینمای ما احساس می‌شود؛ متأسفانه در سینمای ما فیلم‌هایی که رسالت خود را مبتنی بر روشنگری تعریف می‌کنند، حامیان چندانی ندارند.

شعبانی خاطرنشان کرد: امیدوارم فیلم از سوی عموم مردم دیده شود و بتواند تأثیری که مدنظر ما قرار دارد را روی مخاطبان بگذارد.

«سرهنگ ثریا» اولین ساخته سینمایی لیلی عاج به شمار می‌آید و بازیگرانی چون ژاله صامتی، وحید آقاپور، حمیدرضا محمدی، دیبا زاهدی و شهروز آقاپور در آن به ایفای نقش می‌پردازند؛ در خلاصه داستان این اثر سینمایی که نخستین بار در چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به نمایش درآمد، آمده است: این راه با گریه باز نمی‌شه!

 

ارسال نظر: