جبلی در پشت صحنه «کتاب قانون»

کدخبر: 2379023
خبرنگار:

رئیس رسانه‌ی ملی با حضور در پشت صحنه سریال «کتاب قانون» با عوامل این سریال دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از  روابط عمومی صدا و سیما، پیمان جبلی در حاشیه بازدید از رئالیتی شوی «کتاب قانون» که آخرین روز تصویربرداری‌اش را در ساختمان مجلس ملی پشت‌ سر می‌گذارد، با اشاره به اینکه  «کتاب قانون» یکی از برنامه‌های در نظر گرفته‌شده برای انتخابات است، تأکید کرد: ارزش و اهمیت کتاب قانون در بازنمایی واقعی آنچه است که در مجلس اتفاق می‌افتد و نشان‌دهنده تلاش نمایندگان برای تصویب قوانین مؤثر در زندگی مردم است.

رئیس سازمان صداوسیما که در جریان ضبط مجموعه «کتاب قانون» به عنوان مهمان در لوکیشن صحن علنی حاضر شده بود و با دعوت رئیس مجلس در این برنامه، پشت تریبون قرار گرفت، توضیحاتی درباره ویژه‌برنامه‌های انتخاباتی صداوسیما داد و «کتاب قانون» را یکی از بهترین برنامه‌های سیما در موضوع انتخابات خواند.

جبلی تهیه و پخش مجموعه‌ای در مراکز استانی صداوسیما را نیز یادآور شد که خاطرات برگزارکنندگان انتخابات را در دوره‌های مختلف بعد از انقلاب، در قالب انجام مصاحبه‌هایی مستند کرده و اقدامی جالب‌توجه است.

وی ادامه داد: در کنار برنامه‌های تولیدی در معاونت‌های سیما، صدا، استان‌ها و سیاسی، صداوسیما امکان فوق‌العاده‌ای را در اختیار نامزدها قرار داده و در هر حوزه انتخابیه، دست به راه‌اندازی یک کانال تلویزیونی زده که طی هفت روز و به‌ شکل ۲۴ ساعته تبلیغات نامزدها را پخش خواهد کرد.

رئیس صدا و سیما در همین‌ باره تصریح کرد: به‌ جد معتقدیم این روش از بهترین روش‌ها برای تحقق عدالت رسانه‌ای است.

وی ابراز امیدواری کرد که کانال‌های ۲۰۰ گانه در افزایش مشارکت مردم و تبیین جایگاه مجلس در ریل گذاری قوانین برای دستگاه‌های اجرایی مؤثر واقع شود و نامزدهای انتخابات و مردم از آن استقبال کنند.

رئیس سازمان صداوسیما در بخش دیگری از سخنانش بازی‌های خوب و باورپذیر بازیگران مجموعه «کتاب قانون» را که به‌ جز دو تن از آنها، مابقی از هنروران‌ هستند، تحسین کرد و گفت: «کتاب قانون» از تجربیات موفق ماست و قابلیت آن را داراست که به الگوی موفقی برای برنامه‌سازی تبدیل شود؛ کما اینکه مجموعه «آقای قاضی» نیز با اقبال بینندگان روبه‌رو شد و قابلیت الگوبرداری دارد.

ارسال نظر: