نمایش و نقد فیلم سینمایی "آااادت نمى کنیم" در فرهنگ‌سرای فردوس

کدخبر: 2049021

فیلم سینمایی "آااادت نمى کنیم" دومین ساخته ابراهیم ابراهیمیان در هفتاد و نهمین نشست سکانس خانه فیلم فرهنگ‌سرای فردوس اکران، نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش « نسیم آنلاین »، خانه فیلم یک‌شنبه سوم مردادماه ساعت 18 در هفتاد و نهمین نشست سکانس خود با حضور برخی عوامل و «هیوا مسیح» منتقد سینما، فیلم سینمایی عادت نمی‌کنیم را در بوته نقد قرار می‌دهد.

داستان «عادت نمی کنیم» درباره احمدرضا مقدم، استاد برجسته دانشگاه است که به واسطه شک مهتاب همسرش، مسیر تازه‌ای پیش روی خود می‌یابد. این شک در بستر خانواده ریشه می‌دواند و به آرامی همه داشته‌های احمدرضا را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

این فیلم در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و در بخش‌های بهترین بازیگر نقش اول زن(ساره بیات) و بهترین بازیگر مکمل مرد(حمیدرضا آذرنگ) نامزد سیمرغ بلورین شده بود.

محمدرضا فروتن، ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، هدیه تهرانی، پانته‌آ پناهی‌ها، شیرین یزدان‌بخش، نقی سیف جمالی، رویا حسینی، مهدخت مولایی، حدیث میرامینی، کیمیا حسینی و مهرسا پیشوا در این فیلم ایفای نقش کردند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند به فرهنگ‌سرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از تقاطع شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره 44058900 تماس بگیرند.

ارسال نظر: