ساعد نیک ذات:

پیش‌تولید «عطر تلخ» شروع شد/ آغاز فیلمبرداری از اواخر شهریور

کدخبر: 2114288

ساعد نیک ذات فیلمبرداری پروژه سینمایی «عطر تلخ» به کارگردانی علی ابراهیمی را برعهده گرفته و از اواخر شهریور ماه این کار جلوی دوربین می‌رود.

ساعد نیک ذات فیلمبردار سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: به تازگی برای فیلمبرداری فیلم سینمایی «عطر تلخ» قرارداد بسته ام و قرار است ضبط این اثر از ۲۰ شهریور ماه در تهران آغاز شود. ضمن اینکه پیش تولید این اثر آغاز شده و تمام لوکیشن های آن در تهران و حومه است.

وی افزود: کارگردان جوان این فیلم علی ابراهیمی است که این فیلم نخستین ساخته بلند او محسوب می شود. این را هم باید بگویم که «عطر تلخ» فیلمی اجتماعی و خانوادگی است.

نیک ذات بیان کرد: طی چند روز آینده روخوانی فیلمنامه آغاز می شود ضمن اینکه ما مشغول بازبینی لوکیشن ها نیز هستیم البته برخی از لوکیشن ها پیشتر انتخاب شده بودند.

این فیلمبردار اظهار کرد: جوان ها به فراخور سن خود نیازهای خود را در آثارشان به تصویر می کشند و با توجه به اینکه «عطر تلخ» هم یک فیلم اجتماعی است از همین موضوع تبعیت می کند.

وی در پایان گفت: آثاری که اخیرا به فیلمبرداری آنها پرداخته ام به یک سبک و سیاق بوده و یک ظرف و مظروفی را می طلبیده است از همین رو «عطر تلخ» هم بخش غیرمتعارفی ندارد و ما سعی می کنیم فیلمبرداری این اثر هم به گونه ای باشد که داستان آن را برای مخاطب باورپذیر کند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

ارسال نظر: