در آستانه ولادت حضرت امام سجاد(ع)؛ 

تفسیر و شرح صحیفه سجادیه به زبان عربی منتشر شد

کدخبر: 2323526

ترجمه عربی تفسیر و شرح صحیفه سجادیه توسط مؤسسه فرهنگی دارالعرفان به قلم مترجم ارزشمند سید عباس موسوی (کمال السید) توسط انتشارات دارالعرفان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در آستانه ولادت چهارمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن حسین امام زین العابدین ( ع) ، تفسیر و شرح صحیفه سجادیه استاد حسین انصاریان به زبان عربی از چاپ خارج شد.

مدیر مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان با اعلام این خبر افزود: با توجه به نیاز مبرم مسلمانان عرب زبان و دغدغه شخص انصاریان، تفسیر و شرح صحیفه سجادیه به زبان عربی در آستانه میلاد پرنور امام سجاد علیه السلام منتشر شد.

حجت الاسلام محمدجواد صابریان ادامه داد: ترجمه عربی تفسیر و شرح صحیفه سجادیه ۱۲ جلد در قالب ۶ مجلد توسط مؤسسه فرهنگی دارالعرفان به قلم مترجم ارزشمند سید عباس موسوی (کمال السید ) آماده‌سازی و توسط انتشارات دارالعرفان منتشر شد.

وی با بیان اینکه مؤلف با تتبعی عمیق پیرامون زبور آل محمد شرح و تفسیر این اثر را به زبان فارسی تألیف نموده و مفاهیم اعتقادی و اخلاقی، تربیتی و عرفانی دعاهای صحیفه سجادیّه را تبیین کرده، اشاره نمود که احساس نیاز دنیای اسلام به مفاهیم برجسته مطرح شده در اثر بی نظیر صحیفه سجادیه، مؤسسه فرهنگی دارالعرفان را بر آن داشت تا ترجمه عربی این اثر را نیز ارائه نماید.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

ارسال نظر: