سیستان و بلوچستان هم صاحب استاندار ویژه شد

کدخبر: 2373669

رئیس جمهور گفت: برای برخی از استان‌ها به دلیل مشکلاتی که دارند یک ویژگی قائل شدیم که استانداران آن بتوانند موضوع را سریع‌تر با دولت مطرح کنند و اختیارات ویژه داشته باشند.

 آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح روز جمعه در دومین روز از سفر خود به سیستان و بلوچستان در بدو ورود به زابل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا لازم می‌دانم به مردم سیستان و بلوچستان سلام ویژه ای داشته باشم و از اینکه نمی‌شود به دلیل شرایط موجود در این سفر با آنها دیدار و ملاقات داشته باشم، متأسفم.

وی افزود: با این وجود سعی می‌کنیم به میزانی که مشکلی از جهت اصول بهداشتی نداشته باشد در منطقه با همکارانم حضور پیدا کنم و با همفکری مسئولان محترم محلی، نماینده ولی فقیه و استاندار و مسئولان دیگر در جریان مسائل منطقه قرار بگیریم و برای هر کدام به یاری خدا راهکارهایی داشته باشیم.

رئیس جمهور ادامه داد: یکی از دغدغه‌های منطقه سیستان موضوع آب است و ما قبل از اینکه به این استان بیاییم یک نشست‌های داشتیم با همکاران راهکارهایی برای این موضوع وجود دارد و برای آن ۲ یا سه راهکار پیشنهاد شده است.

وی گفت: قرار است وزیر نیرو که ایشان نیز در این سفر همراه ما هستند به همراهی مسئولان محلی برای موضوعات فکر می‌کنند و ما هم دست به کار شویم و بتوانیم برای رفع دغدغه مردم گام جدی برداریم.

آیت الله رئیسی تصریح کرد: برای برخی از استان‌ها به دلیل مشکلاتی که دارند یک ویژگی قائل شدیم که استانداران آن بتوانند موضوع را سریع‌تر با دولت مطرح کنند و اختیارات ویژه داشته باشند که خودشان در استان مسائل را حل و فصل کنند که سیستان و بلوچستان جزو همین استان هاست.

 

منبع: خبرگزاری دانشجو
ارسال نظر: