برگزاری نشست شورای سیاستگذاری نمایشگاه ایران هلث

کدخبر: 2379385

دومین جلسه شورای سیاستگذاری بیست و پنجمین نمایشگاه ایران هلث با حضور نمایندگان بخش‌های خصوصی و دولتی مرتبط با صنعت تجهیزات پزشکی کشور به ریاست مهدی صفاری نیا، رئیس پارک فناوری پردیس برگزار شد.

نسیم‌آنلاین: به گزارش ستاد خبری بیست و پنجمین نمایشگاه ایران هلث، در ابتدای نشست شورای سیاستگذاری نمایشگاه ایران هلث، امین‌رضا خالقیان، دبیر نمایشگاه با برشمردن اقدامات انجام شده تاکنون، درخصوص فعالیت کمیته‌های رویدادهای جانبی نمایشگاه توضیحاتی ارائه نمود. 

در ادامه نمایندگان تشکل‌های حوزه سلامت، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی،  وزارت صمت، معاونت علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، سازمان توسعه تجارت ایران، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، صندوق نوآوری و شکوفایی روند اقدامات انجام شده را تشریح نمودند. 

نمایندگان بخش خصوصی حوزه تجهیزات پزشکی ضمن بیان دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود برای برگزاری پرثمر و حضور حداکثری اعضای تشکل‌های خود در این نمایشگاه، خواستار حمایت‌های ویژه توسط نهادهای مرتبط در این نمایشگاه شدند.

بنابر این گزارش در ادامه این جلسه مقرر شد، نمایندگان وزارت بهداشت، وزارت صمت و همچنین معاونت علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در ایام ۴ روزه نمایشگاه با هدف پاسخگویی و رفع موانع مخاطبان حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی اقدام به راه اندازی میز خدمت نموده و راهنمایی‌های لازم درخصوص قانون جهش تولید را به عمل آورند.

 از دیگر مصوبات این نشست، برگزاری رویدادهای داخلی و بین‌المللی در حاشیه نمایشگاه با حمایت‌های معاونت علمی و سازمان توسعه همکاری‌های علمی و فناورانه بین‌المللی بود. همچنین مقرر شد  صندوق نوآوری و شکوفایی میزان و نحوه حمایت مالی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه را اعلام نماید.

در ادامه مصوبات مقرر شد نماینده شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی تهران نسبت به پیگیری ارائه تخفیفات ویژه در اجاره بهای زمین این دوره از نمایشگاه، اقدام لازم را به عمل آورد. 

در پایان مهدی صفاری نیا، رئیس پارک فناوری پردیس و رییس شورای سیاستگذاری نمایشگاه، ضمن تشکر از حضور مدعوین در این نشست گفت: قطعا با حمایت تمام ذینفعان حوزه سلامت، برگزاری این دوره از نمایشگاه هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی ارتقا قابل توجهی پیدا خواهد کرد.

بیست و پنجمین نمایشگاه ایران هلث بیست و نه اردیبهشت تا یک خرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

ارسال نظر: