کشف فساد در هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس

کدخبر: 2329480

هلدینگ خلیج فارس، بزرگترین تولیدکننده محصولات پتروشیمی در کشور بعد از انتشار اخباری مبنی بر وقوع تخلفاتی در این شرکت، اطلاعیه ای صادر کرد.

نسیم آنلاین : به دنبال انتشار اخباری در رسانه‌ها مبنی بر وقوع تخلفاتی در شرکت تجارت صنعت وابسته به هلدینگ خلیج فارس، روابط عمومی این هلدینگ بزرگ کشور ضمن تایید این خبر از پیگیر‌یهای قضایی این شرکت برای شناسایی و برخورد با عاملان این فساد خبر داد.

در خبرها آمده بود که تعدادی از کارکنان شرکت تجارت صنعت صنایع پتروشیمی خلیج فارس که مسئولیت تمامی فعالیتهای تجاری شرکتهای تابعه هلدینگ خلیج فارس را در بازارهای داخلی و خارجی برعهده دارد،‌ به اتهام دریافت رشوه و زد و بند در فروش محصولات بازداشت شده‌اند.

در اطلاعیه روابط عمومی این هلدینگ آمده است:‌ با توجه به اهتمام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به شفافیت در تمامی فرآیندهای مالی و تجاری، سال گذشته، با بررسی اسناد و گزارش‌ها، تخلف در فرآیند فروش محصولات یکی از شرکت‌های تابعه که مربوط به سال ۱۳۹۴ است، توسط شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس کشف شد. در ادامه، گزارش مربوطه ‌به نهادهای نظارتی اعلام و شکایتی علیه عاملان آن، توسط این هلدینگ به دستگاه قضایی تقدیم شد.

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به عنوان شاکی پیگیر این پرونده است و از آنجا که روند تحقیقات و رسیدگی به این پرونده ادامه دارد، اطلاع‌رسانی‌های مخدوش و بعضاً مغرضانه می‌تواند موجب خلل در رسیدگی به این پرونده و دشواری در شناسایی و برخورد با سایر متهمان شود.

ارسال نظر: