افشاگری وکیل برانکو: عربستانی‌ها با من تماس داشتند

کدخبر: 2362714

وکیل برانکو ایوانکوویچ با اشاره به جزئیات رای فیفا درباره محرومیت باشگاه پرسپولیس گفت: آنها پولی ندادند اما قبل از تاریخ موجود در حکم، محروم هم نبوده‌اند.

صعود تیم فوتبال پرسپولیس به فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در حالی رقم خورد که این تیم توانست النصر عربستان را در نیمه نهایی شکست داده و به عنوان برنده بازی های غرب آسیا به فینال برسد.

با این حال باشگاه النصر عربستان پس از پایان این بازی اقدام به شکایت از پرسپولیس بابت استفاده غیرقانونی از بازیکنان تازه وارد خود در نقل و انتقالات تابستانی کرد. در شکایت این باشگاه عربستانی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده آمده است: بازیکنان جدید پرسپولیس با وجود محرومیت این باشگاه از سوی فیفا در پرونده مربوط به شکایت برانکو ایوانکوویچ جذب شده اند و این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ بخصوص بازی با النصر عربستان در نیمه نهایی از این بازیکنان استفاده کرده است.

«دارو بوشیچ» وکیل برانکو ایوانکوویچ با اشاره به این موضوع گفت: حکم فیفا بطور شفاف درباره جزئیات آن توضیح داده است. باشگاه پرسپولیس بارها اعلام به پرداخت پول کرد اما این اتفاق تا این لحظه هم بطور کامل نیفتاده است. فیفا هم رای داد که پرسپولیس از ۱۲ سپتامبر میلادی (۲۲ شهریورماه) نمی تواند بازیکنی را جذب کند.

وی در ادامه یادآور شد: به خبرنگاران عربستانی هم همین را گفتم. ما منتظر پول بودیم اما پرسپولیس نداد. فیفا هم رای داد. من نمی دانم پرسپولیس چه بازیکنانی را گرفته است اما می دانم آنها قبل از برانکو محروم نبوده اند. حکم فیفا نیز به صراحت و وضوح در جمله ای اعلام کرده است که از تاریخ ارسال حکم، محکومیت پرسپولیس در فیفا لحاظ می شود.

وکیل برانکو در پاسخ به اینکه آیا پرسپولیس تخلف کرده است یا خیر تاکید کرد: من در جریان جزئیات چگونگی بازیکنانی که گرفته اند نیستم اما کاملا شفاف در حکم فیفا هست که آنها نباید از ۱۲ سپتامبر به بعد اقدام به جذب بازیکن کنند.

«خبرگزاری مهر»

ارسال نظر: