استقلال رسماً به رأی پرونده استرا اعتراض کرد

کدخبر: 2365431

باشگاه استقلال درخواست خود برای اعتراض به رأی پرونده مربوط به شکایت آندره‌آ استراماچونی از این باشگاه را رسماً در دادگاه حکمیت ورزش به ثبت رساند.

کمیته انضباطی فیفا چندی پیش با ارسال نامه‌ای به باشگاه استقلال ضمن ارائه مشروح پرونده شکایت آندره‌آ استراماچونی، این باشگاه را به پرداخت مبلغ یک میلیون و 359 هزار یورو بابت مطالبات سرمربی ایتالیایی پیشین آبی‌پوشان محکوم کرد.

برخلاف پرونده‌های قبلی، این بار مسئولان استقلال مدعی‌اند مدارکی را در اختیار دارند که می‌تواند باعث کسر از مبلغ یادشده شود. این مدارک شامل دست‌خط‌های استراماچونی برای کاهش قرارداد دو ساله‌اش به یک سال است. در دست‌خط دیگری از استراماچونی، این مربی به صراحت اعلام کرده که حقوقش بیشتر از دو ماه به تعویق نیفتاده است.

از طرفی، حقوق معوق یکی از ماه‌های همکاری دو طرف توسط مدیران استقلال به حساب استراماچونی واریز شده و حقوق ماه دیگر نیز که در ترکیه حواله شده بود، برگشت خورده است. این مسئله از نظر مسئولان استقلال نشان می‌دهد که در پرداخت مطالبات استراماچونی حسن نیت‌شان را نشان داده بودند و این مربی خودش تصمیم به جدایی گرفته است.

به همین دلیل، مسئولان استقلال امروز (یکشنبه) رسماً اعتراض خود به پرونده استراماچونی را برای ثبت در دادگاه ورزشی CAS ارسال کردند. گفته می‌شود با توجه به درخواست باشگاه استقلال و همچنین لایحه 300 صفحه‌ای استراماچونی، دادگاه CAS از سه قاضی برای این پرونده استفاده می‌کند.

«باشگاه خبرنگاران جوان»

ارسال نظر: