جدول: گل گهر همچنان در صدر لیگ برتر

کدخبر: 2366665

با توقف استقلال و سپاهان مقابل رقبا، این دو تیم به ترتیب به جایگاه‌های چهارم و ششم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال سقوط کردند.

هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال عصر امروز (سه‌شنبه) با چهار دیدار پیگیری شد. در مهم‌ترین بازی، استقلال مقابل پیکان متوقف شد تا با سقوطی یک پله‌ای، به رتبه چهارم جدول سقوط کند. خودروسازان هم به جایگاه نهم جدول سقوط کردند.

نساجی مازندران با پیروزی برابر نفت مسجدسلیمان، از استقلال سبقت گرفت و با ۷ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به آبی‌های پایتخت، به رتبه سوم جدول رسید. نفتی‌ها هم نخستین شکست خود را تجربه کردند و همچنان در رده دوازدهم جدول ایستاده‌اند.

در آخرین دیدار امروز صنعت نفت آبادان از سد ذوب‌آهن اصفهان گذشت تا با ۷ امتیاز و تفاضل گل کمتر از نساجی و استقلال، به جایگاه پنجم جدول صعود کرد. ذوب‌آهن نیز همچنان در نیمه پایینی جدول و رتبه یازدهم دیده می‌شود. سپاهان هم که برابر سایپا تنها یک امتیاز کسب کرد، به جایگاه ششم و سایپا به رتبه هشتم جدول سقوط کردند.

نتایج دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

پرسپولیس ۳ - شهر خودرو صفر ماشین‌سازی تبریز صفر - گل‌گهر سیرجان یک فولاد خوزستان صفر - آلومینیوم اراک صفر نساجی مازندران یک - نفت مسجدسلیمان صفر پیکان صفر - استقلال صفر سپاهان یک - سایپا یک صنعت نفت آبادان یک - ذوب‌آهن اصفهان صفر

جدول رده‌بندی لیگ برتر در زیر آمده است:

ارسال نظر: