واکنش هیئت مدیره پرسپولیس به جدایی بشار رسن

کدخبر: 2367685

رغبتی عضو هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص جدایی بشار رسن گفت: جزئیات این موضوع را به زودی اعلام می‌کنیم.

عدم دستیابی پرسپولیس به جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ با یک خبر عجیب دیگر برای طرفداران این تیم همزمان شد. بشار رسن عراقی در پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران به صورت واضح مشخص کرد، تصمیم ندارد به ایران برگردد.

رغبتی عضو هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص جدایی بشار رسن گفت: جزئیات این موضوع را به زودی اعلام می‌کنیم. وقتی یک بازیکن تمایلی به ماندن در یک باشگاه ندارد و دوست دارد که جدا شود حتی نگه داشتن آن بازیکن هم ممکن است که باعث شود کیفیت لازم را آن بازیکن نداشته باشد. به هر حال اگر به مفاد قراردادش هم می‌خواست پایبند بماند حداکثر تا نیم‌فصل در پرسپولیس می‌ماند و در آن موقع جدا می‌شد. بشار رسن تصمیم به جدایی گرفته بود و خودش پیام داد و باشگاه هیچ کوتاهی نکرد.

وی ادامه داد: رسن اگر در نیم‌فصل با بند فسخ ۲۵۰ هزار دلاری‌اش می‌خواست از پرسپولیس جدا شود، از آن طرف باشگاه باید تا نیم‌فصل ۲۶۰ هزار دلار هم به رسن پرداخت می‌کرد، عملا با این شرایط در نیم فصل باشگاه چیزی به دست نمی‌آورد و ۱۰ هزار دلار هم باید پرداخت می‌کرد. در صورتی که در فسخ قرارداد الان رسن با پرسپولیس، ۱۲۰ هزار دلار نقد می‌گیریم و پرسپولیس بابت نقل و انتقال بشار رسن ۳۸۰ هزار دلار سود کرده است و این بازیکن هم تا فینال آسیا برای پرسپولیس بازی کرده است.

«خبرگزاری ایلنا»

ارسال نظر: