پاسداران تهران بالا شهره؟ - آشنایی با املاک پاسداران

کدخبر: 2366666

به جرات می توان گفت که محله پاسداران یکی از لوکس ترین محلات تهران است. این محله مابین مناطق 3 و 4 شهرداری تهران قرار دارد. یک محله کاملا لوکس که شما می توانید به محلات 2 و 1 تهران هم وارد شوید. ساکنان این محله با فرهنگ و اصل و نسب بوده و به رعایت کلیه قوانین شهرنشینی پایبند هستند. پیش از آن که بیشتر در مورد این محله بگوییم بهتر است وارد سایت دونبش شوید و اطلاعات به‌روزی در مورد املاک تهران کسب کنید. سایت دونبش در ایران، در کنار fsbo.com سایت قرار گرفته است.

نسیم آنلاین : به جرات می توان گفت که محله پاسداران یکی از لوکس ترین محلات تهران است. این محله مابین مناطق 3 و 4 شهرداری تهران قرار دارد. یک محله کاملا لوکس که شما می توانید به محلات 2 و 1 تهران هم وارد شوید. ساکنان این محله با فرهنگ و اصل و نسب بوده و به رعایت کلیه قوانین شهرنشینی پایبند هستند. پیش از آن که بیشتر در مورد این محله بگوییم بهتر است وارد سایت دونبش شوید و اطلاعات به‌روزی در مورد املاک تهران کسب کنید. سایت دونبش در ایران، در کنار fsbo.com سایت قرار گرفته است.

آرامش و سکونت محله پاسداران

از آن جایی که محله پاسداران در مناطق بالا شهر تهران قرار دارد، به همین دلیل سروصدا و ترافیک شهر تهران چندان به چشم نمی آید. ساکنان محله در کل آرامشی وصف ناپذیر را تجربه می کنند. بافت شهر در این محله به گونه ای است که مردم در سراسر روز و شب، در آرامش و سکون به سر می برند و به همین دلیل است که اکثر شهروندان تهرانی دوست دارند که در این محله ساکن شوند.

بافت ساختمانی و شهری محله پاسداران

ساختمان ها در این محله لوکس هستند و شما می توانید ساختمان های ویلایی یا آپارتمان های بسیار لوکسی را ببینید که دست کمی از محلات 1 و 2 تهران ندارند و در همگی آن ها، امکانات رفاهی به کار گرفته شده تا ساکنین ساختمان از هر جهت در رفاه کامل باشند. در برخی از خانه های ویلایی می توان استخر، سونا و جکوزی را هم شاهد بود که نشانگر رفاه کامل و صددرصدی ساکنین ساختمان است.

در محله پاسداران، خانه های ویلایی با آپارتمان های لوکس، نمای زیبای شهری را شکل داده اند که یکنواخت و همگن است و به دلیل آراستگی زیبا شهرنشینی است که هر روزه بر تعداد خریداران واحدهای مسکونی و تجاری این محله افزوده می شود.

محیط زیست محله پاسداران

شهرداری تهران تا آن جایی که توانسته در این محله، انواع و اقسام بوستان ها را برای استفاده مردم تاسیس کرده است. تاسیس همین بوستان ها موجب شده تا ساکنان محله بتواند از هوای سالم و تمیز برخوردار شوند. مردم این محله نیز به محیط زیست اهمیت بسیار زیادی قائل هستند و همیشه در روزهای خاصی از سال که با محیط زیست ارتباط پیدا می کند مانند روز درختکاری مشارکت کرده و محله خود را سرسبز و آباد می کنند.

مجاورت با مراکز تجاری و اداری

محله پاسداران به محلات 1 و 2 تهران نزدیک است و همین نزدیکی باعث شده که تردد ساکنان این محلات به آبادانی این محله کمک بسیار زیادی کرده است. از طرف دیگر هم به محله 4 تهران هم نزدیک است. در این محله انواع و اقسام برج های تجاری مانند برج سفید، مرکز خرید پاسداران، مرکز خرید آرتمیس، مجتمع تجاری سامان دیده می شود. وجود همین مراکز تجاری و اداری به تردد بیش تر ساکنین در طی روز و شب کمک کرده و شما همیشه شلوغی آرامی را در این محله شاهد خواهید بود.

رشد و توسعه محله پاسداران

محله پاسداران همیشه رو به رشد بوده است ولی بافت جمعیتی و بافت شهری این محله به گونه ای است که رو به سمت کوه های شمیران رو به رشد و توسعه است. هر ساله در این محله، انواع و اقسام خانه های ویلایی و آپارتمان های لوکس ساخته می شود که موجب جذب ساکنان جدید می شود.

قیمت املاک در محله پاسداران

از آن جایی که این محله در بالا شهر تهران قرار دارد به همین دلیل قیمت املاک بسیار بالا است و شما برای خرید منزل ویلایی یا واحد آپارتمانی لازم است که مبلغ بسیار زیادی را پرداخت کنید. اگر به دنبال خرید آپارتمان در پاسداران هستید، بهتر است بدانید قیمت املاک متناسب با امکانات ملک می شود و از کمترین 14 میلیارد تا 35 میلیارد متفاوت است.

منازل ویلایی و واحدهای آپارتمانی محله پاسداران

در این محله می توانید تا بی نهایت منازل ویلایی و واحدهای آپارتمانی بسیار لوکسی را شاهد باشید که هر ساله بر تعداد آن ها افزوده می شود. همین بافت لوکس و تجملی موجب شده که قیمت املاک هم بالا باشد. اکثر واحدهای آپارتمانی 3 یا 4 خوابه هستند و امکانات تمام و کمال در آن ها به کار گرفته شده است.

خرید واحد آپارتمان در محله پاسداران

برای خرید واحد آپارتمان لازم است که نقدینگی بسیار زیادی داشته باشید. همگی آپارتمان ها نوساز بوده و در آن ها امکانات لازم به کار گرفته شده و به همین دلیل با قیمت بالایی به فروش می رسند. امروزه شما کمتر در وب سایت املاک می توانید قیمت های درج شده را شاهد باشید بخاطر این که قیمت ها هر روز در حال نوسان است. برای خرید واحد آپارتمانی می توانید با مشاورین ملکی 2 نیش هماهنگ کرده و بهترین خرید را رقم بزنید.

خرید به صرفه واحد آپارتمانی در محله پاسداران

آپارتمان های این محله لوکس و اشرافی هستند و شما لازم است که با نقدینگی بسیار زیادی اقدام کنید. شاید برای خرید به صرفه لازم باشد که هفته ها و ماه ها منتظر باشید تا مورد دلخواه خود را یافته و خریداری کنید. می توانید با مشاورین ملکی 2 نبش مشاوره کنید که به همه فایل های منطقه دسترسی دارند.

نتیجه گیری

محله پاسداران یکی از محلات بالا شهر تهران است که بسیار لوکس و اعیانی است. آب و هوای بسیار تمیز و سرشار از اکسیژن دارد. همیشه رو به رشد و توسعه است و برای خرید هر گونه ملکی در این محله بهتر است که با مشاورین ملکی 2 نبش مشاوره کنید.

ارسال نظر: